Rybářský rozcestník

Lov na přívlač pro začátečníky: Chytání ryb na rotační třpytku

25.7.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Lov na přívlač pro začátečníky: Chytání ryb na rotační třpytku

Štítky:

Přívlač je fantastickou rybolovnou metodou. Jedná se o velice akční lov, který rozpumpuje adrenalin do žil nejednomu rybářovi. A není se čemu divit. Brutální záběry od agresivních dravců jsou naprosto fantastickým zážitkem. Ovšem, při začátcích s přívlačí se může rybář setkat s neúspěchem. Ryby jednoduše neberou, a na psychické pohodě nepřidá ani utrhnutí některé z umělých nástrah. Ale! Pro začátečníky, kteří se ptají na to, jak začít s přívlačí, máme jednoduchou radu – pokud s přívlačí teprve začínáte, vsaďte na rotační třpytky!

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?