Rybářský rozcestník

Literatura o rybaření

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

„Nad rybníkem se vznášel lehký opar. Letní brzké ráno slibovalo klidné posezení u vody a možná i nějakou tu rybičku na háčku“ – tak takhle nějak by mohla začínat třeba nějaká povídka o rybaření. Protože chytání ryb není jen o sbírání zážitků, ale i jejich sepsání, nafocení a podělení se o ně se širokou veřejností.

Mnoho autorů – rybářů – napsalo o svých lovech a úlovcích celé knížky. A to jak povídkové, tak naučné. Oblíbené jsou i obrázkové publikace, kde najdeme spoustu fotografií sladkovodních i mořských ryb, které se daly zlákat voňavou a chutnou návnadou. O svém rybaření píší i některé celebrity, toužící se podělit o své zážitky. V knihách s touto tematikou najdeme i recepty na úpravu ryb. Známé i méně známé recepty může vyzkoušet každý kuchař nebo kuchařka.

V knihkupectvích a v mnoha obchodech s rybářskými potřebami knihy o rybaření najdete. Nahlédněte do nich a poznáte, že budou ozdobou a přínosem pro vaši domácí knihovničku.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.