Rybářský rozcestník

Les Etangs de Chantereine (Carpcrossing Carp Lakes)

9.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

AT ONLY A 4,5 HOUR DRIVE FROM UTRECHT YOU CAN FIND ETANG DE CHANTEREINE IN AN AREA FULL OF LAKES. A BEAUTIFUL 18 ACRES LAKE IN THE MIDDLE OF A FOREST AND STILL SHOPS ARE NEARBY.

The average depth of Etang de Chantereine is around 2 meter with the deepest spot at 7,3 meter.
It has a sandy soil with some weed. This is a good lake for even the beginner as the advanced angler. Because of the short trip it is a perfect destination for a (long) weekend away, but also to book for a whole week.

Stock
Stock unknown entirely but over 300 different carp have been caught with many more still not feeding on our baits. This lake is full of surprises of uncaught carp. Lake record stands at 25kg with 3 fish always over 22,5kg and around 20 known 18kg+ with most be over 20kg and growing quickly.

Facilities
The ‘back to basic’ anglers will love it at Etang de Chantereine. 10 Anglers maximum, 7 single swims and 3 double swims. Toilets on side but no shower. Shops are nearby at a 5 minute drive maximum.

More info on: https://www.carpcrossing.com/etang-de-chantereine/

The post Les Etangs de Chantereine (Carpcrossing Carp Lakes) appeared first on Carp Crossing | WEBSITE.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…