Rybářský rozcestník

LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára

19.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Naše redakce ve spolupráci se společností ARIGA s.r.o. dostala možnost otestovat LED čelovku Fenix HL60R v reálných podmínkách, což pro nás rybáře znamená hlavně u vody, kdy ji využíváme naplno při nočním rybolovu. Mít kvalitní čelovku je prostě základ a bez ní se večer u vody neobejdeme. Čelovka Fenix HL60R dostala pořádně zabrat a to díky noční aktivitě ryb a navíc při nízkých teplotách.

Podívejte se na video recenzi od bF girl Kláry Osmančíkové, která tuto čelovku testovala během první letošní jarní 9 denní výpravy a nadále ji bude využívat po celou rybářskou sezónu.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
6
SONY DSC
SONY DSC

Příspěvek LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Chytání nástražních rybek, jejich přechování

Jedna věc je nástražní rybky umět chytit a druhá věc je dokázat uchovat tak, aby vydržely a neumřely dříve, než jsi je doneseme na lovné místo, kde chceme dostat nějakou tu svoji vysněnou dravou rybu.

Chytání sumců na položenou se silonkovými koulemi

Občas je třeba sumce překvapit něčím novým, zvláště v místech, kde je velký tlak ostatních rybářů. Sumci se stávají k běžným nástrahám, na které narážejí na každém kousku revíru, pak se hodí je překvapit něčím, co neznají. Silná vůně je může přesvědčit k nasátí právě té naší nástrahy. A k tomu jsou skvělé právě silonkové sumčí bomby, přesně tedy koule ze silonek, což je velmi účinná nástraha na sumce.

Rybářská technika chytání – plavaná

Plavaná, tedy lov se splávkem, to je základní rybolovná technika, kterou musí umět, tedy alespoň její základy, každý rybář. Je to snad jedna z nejstarších technik chytání ryb na udici. A pro vás, úplné začátečníky, o co vlastně jde? Jak název napovídá, jde o chytání na splávek, pod kterým je zátěž, která vyvažuje splávek, pak také vlasec s háčkem a nástrahou. A k čemu ten splávek? Ten má několik funkcí, ale ta nejdůležitější je, že podle jeho pohybu rybář pozná záběr ryby.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím