Rybářský rozcestník

LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára

19.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Naše redakce ve spolupráci se společností ARIGA s.r.o. dostala možnost otestovat LED čelovku Fenix HL60R v reálných podmínkách, což pro nás rybáře znamená hlavně u vody, kdy ji využíváme naplno při nočním rybolovu. Mít kvalitní čelovku je prostě základ a bez ní se večer u vody neobejdeme. Čelovka Fenix HL60R dostala pořádně zabrat a to díky noční aktivitě ryb a navíc při nízkých teplotách.

Podívejte se na video recenzi od bF girl Kláry Osmančíkové, která tuto čelovku testovala během první letošní jarní 9 denní výpravy a nadále ji bude využívat po celou rybářskou sezónu.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
6
SONY DSC
SONY DSC

Příspěvek LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?