Rybářský rozcestník

LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára

19.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Naše redakce ve spolupráci se společností ARIGA s.r.o. dostala možnost otestovat LED čelovku Fenix HL60R v reálných podmínkách, což pro nás rybáře znamená hlavně u vody, kdy ji využíváme naplno při nočním rybolovu. Mít kvalitní čelovku je prostě základ a bez ní se večer u vody neobejdeme. Čelovka Fenix HL60R dostala pořádně zabrat a to díky noční aktivitě ryb a navíc při nízkých teplotách.

Podívejte se na video recenzi od bF girl Kláry Osmančíkové, která tuto čelovku testovala během první letošní jarní 9 denní výpravy a nadále ji bude využívat po celou rybářskou sezónu.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
6
SONY DSC
SONY DSC

Příspěvek LED čelovka Fenix HL60R – video recenze BF girl Klára pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Haltýř z pračky

Tam, kde je povolený haltýř, tedy bedna na živé rybky, která se pokládá na dno toku, lze ho vyrobit jednoduše ze staré pračky, do které se prádlo dávalo vrchem.

Volba zrnitosti krmení při lovu s method feeder krmítky

Při chytání s method feeder krmítkem je volba zrnitosti krmení velmi důležitá. Kdy chytat se směsí extra jemnou, středně zrnitou, či směsí hrubou? Existuje jednoduchá poučka.

Stravování u vody – krabičková metoda

Na delších rybářských výpravách s kusem salámu a instantními polívkami prostě nevystačíme. Do hry se tak dostává tzv. krabičková metoda, tedy doma uvařená jídla uložená po porcích v krabičkách a pak zamrazená. U vody je pak stačí už jen ohřát.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím