Rybářský rozcestník

KRITIKA: Kapraři zuří! Rybář zabil trofejního kapra ze svazovky. Sklízí obrovskou nenávist!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
KRITIKA: Kapraři zuří! Rybář zabil trofejního kapra ze svazovky. Sklízí obrovskou nenávist!

Štítky:

Na Facebooku se objevila fotografie trofejního kapra, kterého rybář nepustil zpátky do vody. Je zapotřebí říci, že z daných informací vyplývá, že rybář si mohl tuto rybu ponechat. Podle všeho neporušil žádné předpisy. Jenže! I tak se na něj snáší obrovská vlna kritiky. Rybáři mu spílají a nadávají. Otázkou je, zdali tahle vlna nenávisti není za hranou. Co myslíte vy?

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na dětský a mládežnický závod do Mladé Boleslavi

Místní organizace Mladá Boleslav zve na dětský a mládežnický rybářský závod, který se koná 11. 9. 2022 na revíru Jizera 4 (411 027)….