Rybářský rozcestník

Konečné výsledky

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Konečné výsledky

Štítky:

Celkem kaprů ulovených – 122ks
Celkem KG – 548,4 kg

První kapr závodu – Jet Fish – Jaroslav Těšínský – 10.7. 4:20
Nejtěžší kapr závodu – Max Carp SK – Marcel Hromník – 10,2 kg
Nejdelší kapr závodu – Jet Fish – Jaroslav Těšínský – 81cm
Nejvíce bodovaných ryb – Jet Fish – 48ks
Poslední bodovaný kapr závodu – Jet Fish – Carp Future – Martin Vondráček – čas 13:40 – 20 minut před koncem

1.místo v hlavním závodu – JET FISH – 48 kaprů – 220,7 kg
2.místo v hlavním závodu – Max Carp SK – 26 kaprů – 118,4 kg
3.místo v hlavním závodu – Starbaits – 20 kaprů – 90,4 kg

1.místo v sektoru A – Jet Fish – Carp Future – 10 kaprů – 46,4 kg
2.místo v sektoru A – Imperium of Bandits – 1 kapr – 7 kg
3.místo v sektoru A – Slovakia Carp team – 1 kapr – 5 kg

1.místo v sektoru B – Carp team Podhoří – 12 kaprů – 43,9 kg
2.místo v sektoru B – Marty carp team – 2 kapři – 7,7 kg
3.místo v sektoru B – Top rybařina – 1 kapr – 4,5 kg

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Rybářské bajky, mýty, pověry a přísloví

No, co rybář, to nějaká pověra. Někdo jim věří, jiný ne. Ale občas si říkám, že na každém šprochu je pravdy trochu! 🙂 A tak jsem je začal sbírat.

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím