Rybářský rozcestník

Konečně u vody!

29.9.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Z důvodu velkého pracovního vytížení jsem se dostal snad po měsíci na dvě noci  konečně k vodě… Navštívil jsem mé oblíbené jezero ve spolkové zemi Baden- Wurttemberg v jihozápadním Německu.

mb_2016_013

Tohle jezero je pro mne velkou výzvou vzhledem k jeho obrovské náročnosti,  téměř 90% vodní plochy je zarostlé různými vodními rostlinami a dno je velmi členité. Někdy trvá i několik dnů, než člověk ryby najde anebo se ryby skrz obrovskou masu porostu ke krmení dostanou.

Myslím , že většina rybářů by neměla dost trpělivosti na tohle jezero jezdit, ale já ho mám ve velké oblibě. Troufám si tvrdit, že zde žijí i kapři vážící přes 30 kg. Celý víkend bylo ohromné vedro a tak i aktivita ryb byla velmi slabá, přesto jsem několik kusů v rozmezí 5 – 10kg dostal do podběráku.  Za zmínku stojí kapr, kterého jsem vyfotil.

mb_2016_006

Myslím, že je to první kapr chycený na bojlí od firmy Chytil v oblasti Baden-Wurttemberg  ? ?  Byl chycen na testovanou novinku na rok 2017 s pracovním názvem  Indián a bílou zig plovku od AVID CARP. Musím upřímně říct, že tohle bojlí fungovalo naprosto spolehlivě a z devíti záběrů, které jsem „udělal“,  bylo šest ryb na tuhle pro mne již teď vražednou kombinaci.

Jsem přesvědčen, že se tahle směs  povedla a Já jsem si ji nazval „Manitou‘‘ nebo Velký Manitou…;)

za tým AVID CARP CZ/SK zdraví MARTIN B.

Příspěvek Konečně u vody! pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.