Rybářský rozcestník

Konec léta v Komjaticích

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Konec léta v Komjaticích

Štítky:

Čau,

první týden v září jsme vyrazili na týdenní dovču na Slovensko, přesněji na kaprodrom Komjatice. Téměř celý týden bylo horko jako v Egyptě, ryby přes den neměly žádnou aktivitu.

Jediné, na co reagovali alespoň malí kapříci byl zig-rig. Vše se vždycky otočilo s příchodem večera a nastražené kuličky se pohnuly. Nachytali jsme spoustu menších kapříků a občas se povedl i trochu lepší kus. Ti nejlepší měli 13,2 kg a 14,5kg.

komjatice_2016_002

 

komjatice_2016_003

Poslední noc zabrala kamarádovi  „třešnička výpravy“ v podobě kapra 98 cm a váze 19,2 kg. Byl to jeho největší životní kapr a taky si to náležitě užíval, společně jsme ho zapili slovenskou borovičkou.

komjatice_2016_004

Mě nejvíc potěšilo, že mu zabral na MFK ( Melúnova franfurtská klobása ), já jsem většinu pochytal na mé dítko Chobotnice-losos ( novinka 2018? ) a občas jsem tam poslal Chiméru RED, ta samozřejmě taky nezklamala.

Zdarec Melún

Příspěvek Konec léta v Komjaticích pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Podoustev nebo ostroretka, jak se rozeznají?

I když v našich vodách žije proti moři jen málo ryb, přesto se především u nedospělých jedinců, i některé naše druhy, často pletou. Nezkušeného rybáře pak může zaskočit i větší chycený kus, který vidí poprvé. Mě se to kdysi stalo právě u podoustve říční. I v atlasech, při srovnání s fotografií mnou chyceného jedince, jsem měl problém určit, zda jde o podoustev nebo ostroretku stěhovavou.

Ze zasedání hospodářského odboru při Radě ČRS

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Rybářům už došla trpělivost: Do boje s pytláky se pustí s novou zbraní

Nepořádek, zakázané táboření a především pytlačení. To vše vyústilo k tomu, že rybáři navázali užší spolupráci se státní policií. Nedávno pytláci dokonce vypustili rybník a ukradli tuny ryb. Pomůže situaci zklidnit tato spolupráce?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím