Rybářský rozcestník

Kočár pro Nelinku – podařilo se! Všem děkujeme a sbírka k 3. 10. končí!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Kočár pro Nelinku – podařilo se! Všem děkujeme a sbírka k 3. 10. končí!

Štítky:

Přátelé, členové SÚS, naše místní organizace, ale i mně neznámí přispěvatelé a rybáři napříč celým svazem, mám toho na srdci tolik, že nevím, čím začít, a hlavně na koho nezapomenout. Tak předně vám VŠEM chci poděkovat, naprosto bez rozdílu, všem přispěvatelům jakékoli částky, všem, kteří naši výzvu třeba jen šířili, všem, kteří se chystali přispět, ale už to nestihnou, protože to třeba nestačili projednat ve výboru MO, ale i tuto snahu oceňuji, děkuju prostě každému, komu nebyl a není osud Nelinky lhostejný …

Nejčtenější články

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Vysoké pokuty za mývaly, nutrie nebo americké raky. Invazní druhy dokáží pustošit českou přírodu

Stačí, aby do přírody unikla jedna jediná samice raka mramorového, a tuzemské druhy raků zmizí. Samice totiž k rozmnožení nepotřebuje samce a může tak dát vzniknout celé populaci. To by bylo pro našeho raka říčního či kamenáče fatální. Rak mramorový (též americký) je totiž přenašečem smrticího račího moru. I proto je tento původně severoamerický druh na seznamu Evropské unie, který zapovídá ho chovat, rozmnožovat, převážet nebo s ním obchodovat. A s ním je na soupisu dalších zhruba padesát druhů invazních rostlin či živočichů, s nimiž hodlá Evropa bojovat.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím