Rybářský rozcestník

Kočár pro Nelinku – podařilo se! Všem děkujeme a sbírka k 3. 10. končí!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Kočár pro Nelinku – podařilo se! Všem děkujeme a sbírka k 3. 10. končí!

Štítky:

Přátelé, členové SÚS, naše místní organizace, ale i mně neznámí přispěvatelé a rybáři napříč celým svazem, mám toho na srdci tolik, že nevím, čím začít, a hlavně na koho nezapomenout. Tak předně vám VŠEM chci poděkovat, naprosto bez rozdílu, všem přispěvatelům jakékoli částky, všem, kteří naši výzvu třeba jen šířili, všem, kteří se chystali přispět, ale už to nestihnou, protože to třeba nestačili projednat ve výboru MO, ale i tuto snahu oceňuji, děkuju prostě každému, komu nebyl a není osud Nelinky lhostejný …

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

Do řek tečou z čističek i antidepresiva, ryby jsou méně ostražité a neskrývají se před predátory

Výzkum ukázal, že kvůli chemikáliím v tocích jsou ryby méně aktivní, což může vést k tomu, že se neukryjí před predátory. Vědci zkoumali populaci pstruha obecného v potoku na Prachaticku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím