Rybářský rozcestník

„Kočár pro Nelinku“ – Děkujeme za tu obří podporu!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
„Kočár pro Nelinku“ – Děkujeme za tu obří podporu!

Štítky:

Přátelé, přiznám se, že takový ohlas jsme nečekali, prostě mazec. Děkujeme všem, kdo naši výzvu sdílel, a kdo již přispěl, prostě všem, kteří nás jakkoli podporují. Včera, přestože jsme výzvu zveřejnili až večer, to byla od prvních chvil doslova lavina. Velmi mě těší rychlá reakce některých našich místních organizací, které si v podstatě během chvíle odsouhlasily výši částky, kterou přispějí, vážím si každého jednotlivce, byť by přispěl jen korunou. Mám radost, že se ozývají rybáři mimo náš územní svaz, ale i ti, kteří jsou v zahraničí …

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

V portugalském moři chytili prehistorické monstrum. Žilo již před 80 miliony let

Pracovníci Portugalského institutu moře a atmosféry vylovili u břehů oblasti Algarve mimořádně vzácný druh žraloka. Jedná se o živočicha, který na naší planetě žije již desítky milionů let a je proto vědci označován za „živou fosilii.“ S odkazem na místní televizi o tom informoval server BBC.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím