Rybářský rozcestník

„Kočár pro Nelinku“ – Děkujeme za tu obří podporu!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
„Kočár pro Nelinku“ – Děkujeme za tu obří podporu!

Štítky:

Přátelé, přiznám se, že takový ohlas jsme nečekali, prostě mazec. Děkujeme všem, kdo naši výzvu sdílel, a kdo již přispěl, prostě všem, kteří nás jakkoli podporují. Včera, přestože jsme výzvu zveřejnili až večer, to byla od prvních chvil doslova lavina. Velmi mě těší rychlá reakce některých našich místních organizací, které si v podstatě během chvíle odsouhlasily výši částky, kterou přispějí, vážím si každého jednotlivce, byť by přispěl jen korunou. Mám radost, že se ozývají rybáři mimo náš územní svaz, ale i ti, kteří jsou v zahraničí …

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!