Rybářský rozcestník

Kluci Bařinovi na Labi

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Kluci Bařinovi na Labi

Štítky:

Ahoj všichni,

konečně se hlásím se zprávou od naší milované řeky. V průběhu měsíce září jsme s Petrem podnikli několik kratších výprav k vodě. Po mém počátečním neúspěchu na místě, kde jsem věřil v několik záběrů, jsme se rozhodli přesunout a zbytek měsíce navštěvovat místo s větší hloubkou a hlavně s větším klidem.

dscn1181_mag

Po příjezdu k vodě jsme vždy zakrmili zhruba půl kilem čerstvých mraženek. Při takovémto způsobu krmení jsme měli velký problém s nájezdem tloušťů a tak jsme museli krmení eliminovat. Začali jsme dokrmovat pouze po záběru několik kuliček na každý prut. Tím se nám podařilo tloušťů „zbavit“.

top_2_ok_mag

Já jsem pod háček zkoušel PitBulla SF s popkou švestka a Tuňákapopkou česnek. Petr zkoušel dvě kuličky Chiméry green a samotného Tuňáka. Zatímco mně se dařilo zejména na Tuňáka, Petr bodoval hlavně na Chiméru. Nakonec se nám podařilo zdolat několik hezkých ryb do 10 kg a jeden překrásný šupináč s váhou 13,5kg.

91cm-135kg_ok_mag

Zpočátku smolný měsíc, kdy jsem první výpravu předčasně ukončil, kvůli bezohlednosti okolních rybářů, dopadl dobře a vzhledem k počtu vycházek tento měsíc hodnotíme jako úspěšný. Moc děkujeme za připravené krmení a brzy zase ahoj…

\ za ppcarp: Pavel Bařina     www.ppcarp.cz

Příspěvek Kluci Bařinovi na Labi pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?