Rybářský rozcestník

Když Apač šlape, jak má …

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Když Apač šlape, jak má …

Štítky:

Na poslední akci prázdnin jsem vyrazil na tři dny na soukromák a na čtyři dny na svazovou vodu. Počasí mělo být ještě pěkné, tak jsem se hrozně těšil. Chtěl jsem konečně chytit nějakého amura a to se mi také povedlo.

filip_srpen_2016_004

Vyzbrojil jsem se amurovými plovoučkami a dobrým partiklem. Povedli se mi dva krásní amuři, větší měl 105 cm a 12 kg.

Ale teď už ke kaprům. První výprava směřovala na soukromák. Měli jsme místo s většími hloubkami a to nám moc nevyhovovalo. Naštěstí se vedle nás uvolnilo místo, tím se nám otevřela dost velká část
jezera. Dva pruty hned směřovaly do hodně mělké vody tak, že jsem své montáže viděl. Mám to tak rád. Třetím prutem jsem zkoušel chytat již zmiňované amury.

První noc byla úplně hluchá. Věřil jsem… Ale nedalo mi to a změnil jsem nástrahu na nové boilies „Apač – Indián spice“ s plovoučkou CHIMÉRA RED. Vyplatilo se a první kapr 18 kg to dokazoval, Apač – kaprů lapač…

Co mě znepokojovalo, bylo počasí, mělo se vydatně ochladit a taky se tak stalo, do konce výpravy přišel už jen jeden amur. Nechal jsem zde vše, co jsem uměl, ale neskládal jsem zbraně, těšil jsem se
hrozně na svazovku. Po hodince cesty jsem dorazil na místo, bylo volné celé jezero a tak jsem si vybral místo, které jsem měl předem vytipované.

filip_srpen_2016_008

Zbyly mi kuličky Indiána a tak jsem neváhal a nastražil jsem je na oba pruty. Všechno se krásně vyvíjelo. Byly to krásné chvíle nikdo nikde a doslova jsem si to užíval. Montáže jsem pokládal do kamenité hráze, také tak do hloubky jednoho metru. Tahal jsem kapry od 8 do 15 kilo. Ze zvědavosti jsem na montáž napíchnul jinou kuličku boilies. Pokládal jsem pruty opravdu do stejné hloubky i do stejného dna. Návazce jsem měl oba stejné, ale prostě Apač šlapal tak, jak měl. Tyto kuličky mají určitě skvělou budoucnost!

filip_srpen_2016_009

Užil jsem si to na 100%. A teď už se jenom připravit na příchod podzimu a další výpravu … tak se
snad ještě ozvu.

Ahoj Filip.

 

Příspěvek Když Apač šlape, jak má … pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Od 1. dubna 2018 začnou platit nové denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech!

V minulých dnech byla ministrem zemědělství Ing. Jiřím Milkem podepsána novela vyhlášky č. 197/2004 Sb., k provedení zákona č. 99/2004 Sb., o rybářství, kterou se mění denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Novela, jak je zvykem, byla také publikována ve Sbírce zákonů pod č. 25/2018 Sb. v částce 14, která vyšla dne 19.2.2018. Na základě této novely platí, s účinností od 1. dubna 2018, změny denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Jaké jsou, najdete v článku.

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím