Rybářský rozcestník

Kapři z blízkosti břehů – CARP GANG

19.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

Kapři z blízkosti břehů – CARP GANG

 

 

Vzhľadom na to, že tento rok nemám moc voľna aby som mohol tráviť pri vode niekoľko dní v kuse, tak jazdím na krátke niekoľkohodinové výpravičky, alebo maximálne na jednu noc. Na takto krátku dobu hľadám menšie vody a ryby chytám takmer pod nohami, niekedy doslova pod špičkami prútov. Podarilo sa mi niečo natočiť a zostrihať. Z toho vzniklo nové video tak prajem príjemné sledovanie. Snáď sa bude páčiť.

Luděk Štangl – Carp Gang

Príspevok Kapři z blízkosti břehů – CARP GANG zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.