Rybářský rozcestník

Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní

9.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

V tomto díle bych vás chtěla seznámit s mým rybářským vybavením. Ukážu vám své pruty, navijáky a část výbavy, kterou používám na svých rybářských výpravách. Věci na ryby si nekupuji na jednu sezónu a proto vždy sázím na kvalitu, funkčnost i design, ať už se to týká prutů, signalizátorů, pomůcek pro bezpečné zacházení s úlovkem, nebo výbavy na samotný pobyt u vody.

Fotogalerie mého vybavení:

bivak Mivardi New Dynasty XL
podložka a vážící sak R-spekt
vážící sak R-spekt
podložka a vážící sak R-spekt + podběrák Mivardi
obal na pruty R-spekt 13´
čelovka Fenix Helix HL60R
člun Boat 007
Shimano Tribal 3.90, 3lb
stojan Fox Horizont
signalizátory Flajzar Q9-TX
signalizátory Flajzar Neon
naviják Tica Scepter + šňůra Huprovka

Moje bivi zázemí, abych to u vody bezpečně přežila.

Doporučená výbava, kterou by měli použivat nejen vyznavači CATCH AND RELEASE. Zamyslete se nad tím, co u vody děláte a jak se k rybách chováte. Fishing next generation.

Pokud byste chtěli vědět bližší informace o vybavení které používám, tak mi napiště do komentů. Ráda vám poradím nebo pomůžu s výběrem vhodného a kvalitního rybářského vybavení.

Klára Osmančíková | bF girl

Příspěvek Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím