Rybářský rozcestník

Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní

9.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

V tomto díle bych vás chtěla seznámit s mým rybářským vybavením. Ukážu vám své pruty, navijáky a část výbavy, kterou používám na svých rybářských výpravách. Věci na ryby si nekupuji na jednu sezónu a proto vždy sázím na kvalitu, funkčnost i design, ať už se to týká prutů, signalizátorů, pomůcek pro bezpečné zacházení s úlovkem, nebo výbavy na samotný pobyt u vody.

Fotogalerie mého vybavení:

bivak Mivardi New Dynasty XL
podložka a vážící sak R-spekt
vážící sak R-spekt
podložka a vážící sak R-spekt + podběrák Mivardi
obal na pruty R-spekt 13´
čelovka Fenix Helix HL60R
člun Boat 007
Shimano Tribal 3.90, 3lb
stojan Fox Horizont
signalizátory Flajzar Q9-TX
signalizátory Flajzar Neon
naviják Tica Scepter + šňůra Huprovka

Moje bivi zázemí, abych to u vody bezpečně přežila.

Doporučená výbava, kterou by měli použivat nejen vyznavači CATCH AND RELEASE. Zamyslete se nad tím, co u vody děláte a jak se k rybách chováte. Fishing next generation.

Pokud byste chtěli vědět bližší informace o vybavení které používám, tak mi napiště do komentů. Ráda vám poradím nebo pomůžu s výběrem vhodného a kvalitního rybářského vybavení.

Klára Osmančíková | bF girl

Příspěvek Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Výměnný obchod s kosem

Už jsem zažil u vody kdejaká zvláštní setkání, ale tento zážitek s „taťkou“ kosem si tedy opravdu nemohu nechat pro sebe. 🙂 Stalo se to poměrně nedávno na mé jednodenní rybářské výpravě na Rozkoši…

Rady pro začínající vláčkaře – nástrahy vhodné pro vláčení

Ano, vláčení je fenomén, ale je to především dřina. Někdy ani 300 náhozů nestačí k tomu, aby člověk spatřil nějakou tu šupinu. Vláčkař musí být nejen tělesně zdatný, ale také musí překypovat výrou v sebe sama. Někdy totiž ani několik hodin prohazování vodou nestačí k tomu, aby byl lov úspěšný a pak jen psychicky zdatný rybář dokáže další den vzít vláčecí prut opět do ruky a nahodit. Kromě výše uvedeného i znalost vody, či konkrétního místa, kde rybář chytá a také slušná výbava vede k úspěchu. Ovšem pro úspěšný lov vláčením je především nutná ta pravá nástraha, právě ta často rozhoduje o tom, zda rybář ten den zasekne rybu, nebo ne.

Jak zajisti kus rohlíku na háček při chytání tzv. na mlaskačku

Existuje více montáží a návazců s kterými můžeme nabízet kus rohlíku rybám pěkně z hladiny, tzv. na mlaskačku. Pro milovníky dalekých a razantních náhozů tu mám způsob nastražení rohlíku pomocí háčku s přívěsem, boilie jehly a kousku klacku, nebo i klasické zarážky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím