Rybářský rozcestník

Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní

9.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

V tomto díle bych vás chtěla seznámit s mým rybářským vybavením. Ukážu vám své pruty, navijáky a část výbavy, kterou používám na svých rybářských výpravách. Věci na ryby si nekupuji na jednu sezónu a proto vždy sázím na kvalitu, funkčnost i design, ať už se to týká prutů, signalizátorů, pomůcek pro bezpečné zacházení s úlovkem, nebo výbavy na samotný pobyt u vody.

Fotogalerie mého vybavení:

bivak Mivardi New Dynasty XL
podložka a vážící sak R-spekt
vážící sak R-spekt
podložka a vážící sak R-spekt + podběrák Mivardi
obal na pruty R-spekt 13´
čelovka Fenix Helix HL60R
člun Boat 007
Shimano Tribal 3.90, 3lb
stojan Fox Horizont
signalizátory Flajzar Q9-TX
signalizátory Flajzar Neon
naviják Tica Scepter + šňůra Huprovka

Moje bivi zázemí, abych to u vody bezpečně přežila.

Doporučená výbava, kterou by měli použivat nejen vyznavači CATCH AND RELEASE. Zamyslete se nad tím, co u vody děláte a jak se k rybách chováte. Fishing next generation.

Pokud byste chtěli vědět bližší informace o vybavení které používám, tak mi napiště do komentů. Ráda vám poradím nebo pomůžu s výběrem vhodného a kvalitního rybářského vybavení.

Klára Osmančíková | bF girl

Příspěvek Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím