Rybářský rozcestník

Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní

9.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

V tomto díle bych vás chtěla seznámit s mým rybářským vybavením. Ukážu vám své pruty, navijáky a část výbavy, kterou používám na svých rybářských výpravách. Věci na ryby si nekupuji na jednu sezónu a proto vždy sázím na kvalitu, funkčnost i design, ať už se to týká prutů, signalizátorů, pomůcek pro bezpečné zacházení s úlovkem, nebo výbavy na samotný pobyt u vody.

Fotogalerie mého vybavení:

bivak Mivardi New Dynasty XL
podložka a vážící sak R-spekt
vážící sak R-spekt
podložka a vážící sak R-spekt + podběrák Mivardi
obal na pruty R-spekt 13´
čelovka Fenix Helix HL60R
člun Boat 007
Shimano Tribal 3.90, 3lb
stojan Fox Horizont
signalizátory Flajzar Q9-TX
signalizátory Flajzar Neon
naviják Tica Scepter + šňůra Huprovka

Moje bivi zázemí, abych to u vody bezpečně přežila.

Doporučená výbava, kterou by měli použivat nejen vyznavači CATCH AND RELEASE. Zamyslete se nad tím, co u vody děláte a jak se k rybách chováte. Fishing next generation.

Pokud byste chtěli vědět bližší informace o vybavení které používám, tak mi napiště do komentů. Ráda vám poradím nebo pomůžu s výběrem vhodného a kvalitního rybářského vybavení.

Klára Osmančíková | bF girl

Příspěvek Kaprařina očima Kláry | výběr rybářského náčiní pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím