Rybářský rozcestník

Kapraři zuří! Jakub Vágner údajně převezl do Katlova kapitální kapry ze svazových vod!

18.5.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Kapraři zuří! Jakub Vágner údajně převezl do Katlova kapitální kapry ze svazových vod!

Štítky:

Rybářský internet zase ožil vášnivou diskuzí. Ta se rozpoutala potom, co na svém Facebooku známý rybář Vladimír Krpeš zveřejnil fotografii údajně převezeného kapra ze svazového revíru do jezera Katlov. Tedy do soukromého revíru, který patří Jakubovi Vágnerovi. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. A v posledních hodinách se na rybářském internetu objevují další fotografie kapitálních kaprů ze svazových vod, které měly podle některých rybářů údajně skončit v jezeře Katlov.

Nejčtenější články

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím