Rybářský rozcestník

Júl na zväzovke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Júl na zväzovke

Štítky:

Júl na zväzovke

V júli sa mi podarilo na tri dni vyraziť k našej zväzovej vode. Aj cez vysoké letné teploty sa podarilo dostať na breh cez 30krapov v priemernej veľkosti 60-75cm. Bohužiaľ väčšia ryba nespolupracovala a až tretí deň sa mi podaril väčší šupík 10,5kg. Zakaždým sa nepodarí dosiahnuť na velikánov tunajších vôd, ale rybolov je pre mňa relax a každá chytená ryba aj čas strávený pri vode je nezabudnuteľný. Lovné miesto som zakrmoval partiklom s peletami a boilie príchute GLM, frankfurtská klobása a karibik. Ako najúčinnejšia montáž sa ukázal náväzec z potiahnutej šnúrky, 6tka háčik s 20mm guľou GLM na panáčika s 12mm popkou pomaranč.

Za KRMIVÁ HULÍN Marek Vavřík

jul_na_zvazovke02
jul_na_zvazovke01
jul-na-zvazovke-03

Príspevok Júl na zväzovke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Základní návazce a koncové sestavy pro boilie a pelety

D-Rig, S-rig, plovoucí návazec s Pop Up bolie nebo peletkou, návazce pro lov ve vodním sloupci …. no, pro začínající, ale i mírně pokročilé rybáře těch názvů je až moc! 🙂 Moderní kaprařina má opravdu rozmanité názvosloví různých důmyslných sestav koncových návazců. Jejich použití bývá závislé nejen na typu revíru, ale také na dalších okolnostech, například na hloubce vodního sloupce v místě lovného místa, zda je dno bahnité nebo naopak písečné, mírně zarostlé nebo naopak s hojným rostlinstvem na dně… Ani v tomto článku nedokážeme ukázat všechny možnosti, jak uvázat a nabídnout nástrahu rybám. Najdete zde ale takový základní výběr návazců, které se v dnešní době nejvíce používají při lovu kaprovitých ryb na boilies a pelety.

Trofejní tajmen uloven Češkou v Mongolsku. Měřil 145 cm a vážil hodně přes 30 kg!

Začátkem října ulovila Veronika Kolajová na řece Šiškid v Mongolsku trofejního tajmena v délce 145 cm! Ryba byla přesně změřena za přítomnosti tří svědků, takže veškeré pochybnosti nejsou oprávněné. Veronika s ním bojovala téměř 40 minut. Tento tajmen patří k největším úlovkům posledních let a rozhodně to je nový ženský rekord!

Honza Hubka a Jakub Kolář se stali mistry světa v lovu dravých ryb z lodě!

Přátelé, naše reprezentace získala tento víkend v Anglii stříbrné medaile a posádka Honza Hubka a Jakub Kolář se stali mistry světa v lovu dravých ryb z lodě. Skvělý úspěch a velká gratulace celému týmu. 👍🎸🍀💪🙏👌

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím