Rybářský rozcestník

Júl na zväzovke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Júl na zväzovke

Štítky:

Júl na zväzovke

V júli sa mi podarilo na tri dni vyraziť k našej zväzovej vode. Aj cez vysoké letné teploty sa podarilo dostať na breh cez 30krapov v priemernej veľkosti 60-75cm. Bohužiaľ väčšia ryba nespolupracovala a až tretí deň sa mi podaril väčší šupík 10,5kg. Zakaždým sa nepodarí dosiahnuť na velikánov tunajších vôd, ale rybolov je pre mňa relax a každá chytená ryba aj čas strávený pri vode je nezabudnuteľný. Lovné miesto som zakrmoval partiklom s peletami a boilie príchute GLM, frankfurtská klobása a karibik. Ako najúčinnejšia montáž sa ukázal náväzec z potiahnutej šnúrky, 6tka háčik s 20mm guľou GLM na panáčika s 12mm popkou pomaranč.

Za KRMIVÁ HULÍN Marek Vavřík

jul_na_zvazovke02
jul_na_zvazovke01
jul-na-zvazovke-03

Príspevok Júl na zväzovke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Rada ČRS schválila návrh změn rybářského řádu pro rok 2019. Asi nejvýznamnější je zákaz srkaček!

Dodatek k bližším podmínkám výkonu rybářského práva na revírech ČRS pro rok 2019 byl projednán a schválen Radou ČRS 7. června 2018. I když podmínkou platnosti těchto změn je schválení jednotlivých ustanovení tohoto dodatku uživatelem revíru, je již jasné, že od roku 2019 budou někteří rybáři na svazových vodách nuceni změnit své vybavení. Například nově bude muset každý rybář u sebe mít povinně podběrák, což zatím není podmínkou. Dále bude zakázána tzv. pevná srkačka, tedy krmítko s návazcem nebo návazci uvázané k sobě na tvrdo….

Ryby v českých řekách jsou na kokainu, nejvíce sjetí jsou úhoři

Vědci zjistili, že v řekách u velkých měst je poměrně velká koncentrace kokainu. Ten ohrožuje populaci některých ryb. Kokain a další drogy ve vodě představuje velký problém například pro úhoře říčního.

Kolíčky na boilies z drátu

Mikro kolíčky na boilies, které se používají tak, že je zavrtáme do boilie, se dají samozřejmě koupit, ale jejich ceny v rybářských obchodech jsou dost vysoké. Lze si je ale rychle a jednoduše vyrobit doma z tenkého drátu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím