Rybářský rozcestník

Júl na zväzovke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Júl na zväzovke

Štítky:

Júl na zväzovke

V júli sa mi podarilo na tri dni vyraziť k našej zväzovej vode. Aj cez vysoké letné teploty sa podarilo dostať na breh cez 30krapov v priemernej veľkosti 60-75cm. Bohužiaľ väčšia ryba nespolupracovala a až tretí deň sa mi podaril väčší šupík 10,5kg. Zakaždým sa nepodarí dosiahnuť na velikánov tunajších vôd, ale rybolov je pre mňa relax a každá chytená ryba aj čas strávený pri vode je nezabudnuteľný. Lovné miesto som zakrmoval partiklom s peletami a boilie príchute GLM, frankfurtská klobása a karibik. Ako najúčinnejšia montáž sa ukázal náväzec z potiahnutej šnúrky, 6tka háčik s 20mm guľou GLM na panáčika s 12mm popkou pomaranč.

Za KRMIVÁ HULÍN Marek Vavřík

jul_na_zvazovke02
jul_na_zvazovke01
jul-na-zvazovke-03

Príspevok Júl na zväzovke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Přehled svazových revírů: Lov ryb nonstop 2018

Všimli jste si, že počet revírů s nonstop rybolovem se od loňského roku zvýšil..? Nově je výjimka Ministerstva zemědělství udělena také pro revíry Labe 27, Labe 28, Labe 31, Vltava 21-22 (ÚN Hněvkovice), Stonávka 2A a Morava 17 A. U části revírů s výjimkou došlo také k rozšíření platnosti výjimky na měsíc září. Přehled revírů s udělenou výjimkou najdete v tomto článku.

Rybáři budou moci lovit déle a koupit si lístek na doživotí. Změny chystá ministerstvo zemědělství

Od dubna by se měla změnit doba lovu ryb v mimopstruhových revírech. Od dubna do konce září by mohli rybáři lovit od čtyř do 24 hodin, ve zbytku roku od pěti do 22 hodin. Po vypořádání připomínek to předpokládá vyhláška ministerstva zemědělství, která také zavádí rybářský lístek na dobu neurčitou pro rybáře starší 15 let. Ministerstvo odstoupilo od možnosti zkrácení doby lovu podle přání jednotlivých revírů.

Znají rybáři rybářské přestupky a jejich možný postih?

Je toho docela dost, co můžeme u vody porušit a to ať už úmyslně, nebo jen z nedbalosti či z neznalosti všech rybářských předpisů. V tomto článku naleznete link na PDF, které obsahuje aktuální metodiku vybraných přestupků na úseku rybářství. Rozhodně stojí za nastudování i nám, běžným rybářům i když je prvoplánově určena především pro všechny orgány a instituce zabývající se přestupky na úseku rybářství.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím