Rybářský rozcestník

Jiří „Scopex“ Majer o Tovačově: „Vylosovat si na závodech „žumpu“ a z toho vyhrát? To umíme jen my!“

5.10.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Jiří „Scopex“ Majer o Tovačově: „Vylosovat si na závodech „žumpu“ a z toho vyhrát? To umíme jen my!“

Štítky:

Startovní listina na letošním ročníku CARP MARATON TOVAČOV je pořádně nabitá. Takže šanci na zisk nejcennějšího kovu má mnoho týmů. Ale! V Tovačově se objeví týmy, o kterých se už dopředu tak nějak tuší, že budou vážnými adepty na zisk zlatých medailí. Jedním z takových týmů je i Nikl Team. Ten pojede na Moravu v extrémně silném složení. Proto není divu, že se zraky kaprařské veřejnosti upírají právě na tento super kvalitní mančaft. Jedním ze závodníků, který bude za silný Nikl Team chytat, je Jiří „Scopex“ Majer, kterého jsme před závodem v Tovačově vyzpovídali…

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím