Rybářský rozcestník

Jet Fish-tipy do studené vody

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Zima nezadržitelně klepe na dveře a my bychom se měli pomalu, ale jistě začít připravovat na lov ve studené vodě. Jak všichni určitě dobře víme, lov v chladné vodě není nic jednoduchého, hlavně k přihlédnutí k tomu – že kapři v zimních obdobích potravu přijímají velice střídmě. Měli bychom, proto sáhnout po nástrahách co nejvíce atraktivních a pro kapra zajímavých

dsc_0037
dsc_0079

Samozřejmě ulovení kapra v zimním období ovlivňuje mnoho aspektů, výběr lovného místa, momentální počasí, použití montáží atd. Troufám si ale říci, že kvalitní nástraha nám procento ulovení kapra zvýší několikanásobně. Firma JET FISH nabízí opravdu pestrou škálu výrobků pro toto období. Příchuť PROTEIN BIRD+WINTER FRUIT je přesně to pravé! Silně ovocné boilie. Kombinace ptačích zobů a mléčných proteinů, doplněná o amino complex Winter Fruit (mix ovocných esencí). V této příchuti si můžete zakoupit všechny komponenty jako u ostatních příchutí v řadě Legend Randge. PVA mixy pro plnění Vašich PVA materiálů. Spreje k okamžitému zatraktivnění nástrahy. Exkluzivní Esenci, která díky své opravdu silné vůni zatraktivní Vaši nástrahu pouze decentním pokapáním! Boostery a Dipy k zalévání nástrah, method mixů, partiklů, PVA punčošek a PVA sáčků. Obalovací těsta, která slouží k obalení nástrahy, nebo jako samotná nástraha. Boosterované pelety, pro rychlé chytání a feeder. Rozpustné boilie, které díky svému rozpouštění a omílání vydává do vody pro ryby neodolatelnou pachovou stopu. V neposlední řadě klasické potápivé  boilie a Pop Up v několika průměrech. Doufám, že Vám těchto několik tipů pomůže a přeji Vám mnoho úspěchů u vody!

dsc_0040
dsc_0042
dsc_0074
dsc_0072

dsc_0050
dsc_0051
dsc_0067
legend-dip

Za Jet Fish Tomáš Minařík

 

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….