Rybářský rozcestník

Jet Fish-tipy do studené vody

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Zima nezadržitelně klepe na dveře a my bychom se měli pomalu, ale jistě začít připravovat na lov ve studené vodě. Jak všichni určitě dobře víme, lov v chladné vodě není nic jednoduchého, hlavně k přihlédnutí k tomu – že kapři v zimních obdobích potravu přijímají velice střídmě. Měli bychom, proto sáhnout po nástrahách co nejvíce atraktivních a pro kapra zajímavých

dsc_0037
dsc_0079

Samozřejmě ulovení kapra v zimním období ovlivňuje mnoho aspektů, výběr lovného místa, momentální počasí, použití montáží atd. Troufám si ale říci, že kvalitní nástraha nám procento ulovení kapra zvýší několikanásobně. Firma JET FISH nabízí opravdu pestrou škálu výrobků pro toto období. Příchuť PROTEIN BIRD+WINTER FRUIT je přesně to pravé! Silně ovocné boilie. Kombinace ptačích zobů a mléčných proteinů, doplněná o amino complex Winter Fruit (mix ovocných esencí). V této příchuti si můžete zakoupit všechny komponenty jako u ostatních příchutí v řadě Legend Randge. PVA mixy pro plnění Vašich PVA materiálů. Spreje k okamžitému zatraktivnění nástrahy. Exkluzivní Esenci, která díky své opravdu silné vůni zatraktivní Vaši nástrahu pouze decentním pokapáním! Boostery a Dipy k zalévání nástrah, method mixů, partiklů, PVA punčošek a PVA sáčků. Obalovací těsta, která slouží k obalení nástrahy, nebo jako samotná nástraha. Boosterované pelety, pro rychlé chytání a feeder. Rozpustné boilie, které díky svému rozpouštění a omílání vydává do vody pro ryby neodolatelnou pachovou stopu. V neposlední řadě klasické potápivé  boilie a Pop Up v několika průměrech. Doufám, že Vám těchto několik tipů pomůže a přeji Vám mnoho úspěchů u vody!

dsc_0040
dsc_0042
dsc_0074
dsc_0072

dsc_0050
dsc_0051
dsc_0067
legend-dip

Za Jet Fish Tomáš Minařík

 

Nejčtenější články

Bivakování u vody aneb problémy kolem pobytu u vody a to nejen v nočních hodinách

Bohužel stanovat si nemůžeme, kde se nám zachce. I když dnes legislativou není obecně zakázané bivakovat na státních pozemcích, přesto si nemůžeme všude rozložit stan a přenocovat. Buď to místně zakazují obecní nebo městské vyhlášky, nebo i některé zákony na ochranu přírody. Pak také musíme ctít soukromé pozemky, kde jen vlastník pozemku nám může povolit tento užívat, například také k přenocování. A co my rybáři? Máme nějakou výjimku nebo legislativa na nás nemyslí? Obecně má rybář právo se skrýt před deštěm a větrem, ovšem bližší specifikace v zákonech není, myslím tím upřesnění, kde je hranice mezi přístřeškem proti dešti a stanem, který již mnohým vadí…

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná především v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Chleba či rohlík nastražený pomocí gumičky a roztahovače kroužků

Nastražit pomocí gumiček a roztahovače kroužků lze jak peletky, tak po mírné úpravě i bolies koule. Ale co tak zkusit nastražit chlebovou kůrku či jiné pečivo? Jde to!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím