Rybářský rozcestník

Jet Fish-tipy do studené vody

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Zima nezadržitelně klepe na dveře a my bychom se měli pomalu, ale jistě začít připravovat na lov ve studené vodě. Jak všichni určitě dobře víme, lov v chladné vodě není nic jednoduchého, hlavně k přihlédnutí k tomu – že kapři v zimních obdobích potravu přijímají velice střídmě. Měli bychom, proto sáhnout po nástrahách co nejvíce atraktivních a pro kapra zajímavých

dsc_0037
dsc_0079

Samozřejmě ulovení kapra v zimním období ovlivňuje mnoho aspektů, výběr lovného místa, momentální počasí, použití montáží atd. Troufám si ale říci, že kvalitní nástraha nám procento ulovení kapra zvýší několikanásobně. Firma JET FISH nabízí opravdu pestrou škálu výrobků pro toto období. Příchuť PROTEIN BIRD+WINTER FRUIT je přesně to pravé! Silně ovocné boilie. Kombinace ptačích zobů a mléčných proteinů, doplněná o amino complex Winter Fruit (mix ovocných esencí). V této příchuti si můžete zakoupit všechny komponenty jako u ostatních příchutí v řadě Legend Randge. PVA mixy pro plnění Vašich PVA materiálů. Spreje k okamžitému zatraktivnění nástrahy. Exkluzivní Esenci, která díky své opravdu silné vůni zatraktivní Vaši nástrahu pouze decentním pokapáním! Boostery a Dipy k zalévání nástrah, method mixů, partiklů, PVA punčošek a PVA sáčků. Obalovací těsta, která slouží k obalení nástrahy, nebo jako samotná nástraha. Boosterované pelety, pro rychlé chytání a feeder. Rozpustné boilie, které díky svému rozpouštění a omílání vydává do vody pro ryby neodolatelnou pachovou stopu. V neposlední řadě klasické potápivé  boilie a Pop Up v několika průměrech. Doufám, že Vám těchto několik tipů pomůže a přeji Vám mnoho úspěchů u vody!

dsc_0040
dsc_0042
dsc_0074
dsc_0072

dsc_0050
dsc_0051
dsc_0067
legend-dip

Za Jet Fish Tomáš Minařík

 

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Vlasec nebo pletenka, aneb co vlastně namotat na cívku navijáku?

Dříve, než zajdeme do obchodu a koupíme si nějaký vlasec nebo pletenou šňůru, měli by jsem si dobře rozmyslet, jaké ryby a s jakým vybavením půjdeme chytat a také jakou metodou. Je rozdíl, zda vyrazíme na kapry a nástrahu budeme chtít nastražit dalekým náhozem, či zda budeme nástrahu zavážet lodí v hodně zatravněném prostředí, nebo jestli například budeme chytat drobnější ryby přímo pod nohama. Také na jemnou plavanou jistě zvolíme jiný vlasec, než na položenou, nebo když půjdeme lovit dravce. Uvědomte si, že vlasec nebo pletenka je jediná věc, která dělí rybáře od montáže a potažmo chycené ryby. Drahý prut a naviják jen usnadní a zpříjemní rybáři život a samotný lov, ale stejně pak rybu od rybáře po záběru nakonec spojuje jen ten dobrý, nebo špatný vlasec!

Držák s hlásičem záběru přidělaný přímo na prutu

Už jsem u vody viděl desítky různých vychytaných držáků na sumcový prut s různě přidělanými držáky na signalizátor záběru, ale tenhle způsob mě opravdu dostal.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím