Rybářský rozcestník

Gangster s Fanatikou znovu bodují na Pádu

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Kapři z Pádu
Příprava na lov
Servírování
kapri z Pádu
FB_IMG_1460438189667
nastraženo

WWW.FISHINGITALY.CZ

Zdravím všechny rybáře.

Je druhá polovina dubna a kapři se nám pěkně na Pádu rozjeli. Kluci nic nepodcenili a vsadili na jistotu. Gangster s Fanatikou od firmy Mikbaits znovu potvrdil svoje kvality. Na podzim si to kluci přijedou zopakovat.

Aktuální stav vody na řece Pád – normál, teplota se pohybuje kolem 16 stupňů.

Petrův zdar

Jarda

Příspěvek Gangster s Fanatikou znovu bodují na Pádu pochází z Fishing Italy

Nejčtenější články

Haltýř z pračky

Tam, kde je povolený haltýř, tedy bedna na živé rybky, která se pokládá na dno toku, lze ho vyrobit jednoduše ze staré pračky, do které se prádlo dávalo vrchem.

Volba zrnitosti krmení při lovu s method feeder krmítky

Při chytání s method feeder krmítkem je volba zrnitosti krmení velmi důležitá. Kdy chytat se směsí extra jemnou, středně zrnitou, či směsí hrubou? Existuje jednoduchá poučka.

Ryby v českých vodách. Na které si políčit?

České vody jsou plné pozoruhodných živočichů. Pokud vás láká rybaření, měli byste se dopředu seznámit, s kým budete mít tu čest. Pokud si naše sladkovodní ryby matně vybavujete z hodin přírodopisu, pojďte si s námi paměť osvěžit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím