Rybářský rozcestník

FLAJZAR FISHTRON NEON TX

15.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

FLAJZAR FISHTRON NEON TXFLAJZAR FISHTRON NEON TX
Všetko v jednom priesvitnom tele s neonovo žiariacími LED farbami, umiestnenými po oboch stranách signalizátoru záberu. Intuitívne zobrazuje záber, jeho rýchlosť a smer odvíjania vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! V skratke signalizátor záberu, ktorý nemá na svete obdoby.

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky Vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre signalizátoru, ako je hlasitosť, citlivosť a výška tónu.

Na spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nie len zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti taktiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre Vás umiestnili do zadnej časti, nahor, aby Vám po zábere osvietili i lovné miesto. A to nieje všetko. Ako sami zistíte, výborne Vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvietenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED Diody noci utlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

 

Základné vlastnosť signalizátoru záberu FISHTRON NEON TX:

Elegantný priesvitný dizajn
Štýlová stĺpcová LED signalizácia
Rada rôznych farebných kombinácií
Inteligentná regulácia jasu
Pozičné LED diody “maják”
Extrémne jednoduché ovládanie
Príjímač pre 6 zariadení
Dosah niekoľko stoviek metrov
Unikátna konštrukcia
Najmodernejšia elektronika
Český výrobok
Link: http://www.fishtron.eu/neon-tx

FB: https://www.facebook.com/flajzar.cz/?fref=ts

Príspevok FLAJZAR FISHTRON NEON TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím