Rybářský rozcestník

FLAJZAR FISHTRON NEON TX

15.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

FLAJZAR FISHTRON NEON TXFLAJZAR FISHTRON NEON TX
Všetko v jednom priesvitnom tele s neonovo žiariacími LED farbami, umiestnenými po oboch stranách signalizátoru záberu. Intuitívne zobrazuje záber, jeho rýchlosť a smer odvíjania vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! V skratke signalizátor záberu, ktorý nemá na svete obdoby.

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky Vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre signalizátoru, ako je hlasitosť, citlivosť a výška tónu.

Na spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nie len zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti taktiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre Vás umiestnili do zadnej časti, nahor, aby Vám po zábere osvietili i lovné miesto. A to nieje všetko. Ako sami zistíte, výborne Vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvietenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED Diody noci utlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

 

Základné vlastnosť signalizátoru záberu FISHTRON NEON TX:

Elegantný priesvitný dizajn
Štýlová stĺpcová LED signalizácia
Rada rôznych farebných kombinácií
Inteligentná regulácia jasu
Pozičné LED diody “maják”
Extrémne jednoduché ovládanie
Príjímač pre 6 zariadení
Dosah niekoľko stoviek metrov
Unikátna konštrukcia
Najmodernejšia elektronika
Český výrobok
Link: http://www.fishtron.eu/neon-tx

FB: https://www.facebook.com/flajzar.cz/?fref=ts

Príspevok FLAJZAR FISHTRON NEON TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím