Rybářský rozcestník

FLAJZAR FISHTRON NEON TX

15.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

FLAJZAR FISHTRON NEON TXFLAJZAR FISHTRON NEON TX
Všetko v jednom priesvitnom tele s neonovo žiariacími LED farbami, umiestnenými po oboch stranách signalizátoru záberu. Intuitívne zobrazuje záber, jeho rýchlosť a smer odvíjania vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! V skratke signalizátor záberu, ktorý nemá na svete obdoby.

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky Vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre signalizátoru, ako je hlasitosť, citlivosť a výška tónu.

Na spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nie len zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti taktiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre Vás umiestnili do zadnej časti, nahor, aby Vám po zábere osvietili i lovné miesto. A to nieje všetko. Ako sami zistíte, výborne Vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvietenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED Diody noci utlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

 

Základné vlastnosť signalizátoru záberu FISHTRON NEON TX:

Elegantný priesvitný dizajn
Štýlová stĺpcová LED signalizácia
Rada rôznych farebných kombinácií
Inteligentná regulácia jasu
Pozičné LED diody “maják”
Extrémne jednoduché ovládanie
Príjímač pre 6 zariadení
Dosah niekoľko stoviek metrov
Unikátna konštrukcia
Najmodernejšia elektronika
Český výrobok
Link: http://www.fishtron.eu/neon-tx

FB: https://www.facebook.com/flajzar.cz/?fref=ts

Príspevok FLAJZAR FISHTRON NEON TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Lov dravců na mrtvou rybku

Ne vždy máme po ruce živé nástražní rybky. Stejně, například štiky, dají často přednost ve sloupci houpajícímu se mrtvému tělu ryby i když o kousek dále se plácá živá nástraha. Stalo se mě to již několikrát, když jsem na jeden prut chytal na živou rybku, na druhém se mě vznášela mrtvá nástraha a paní štika se dala přemluvit právě na tuto „mrtvolku“. Také nahazování s mrtvou rybkou je bez problémů, zatímco živou nástrahu by jsme, díky tvrdému dopadu na hladinu, zbytečně trápili.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím