Rybářský rozcestník

FLAJZAR FISHTRON NEON TX

15.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

FLAJZAR FISHTRON NEON TXFLAJZAR FISHTRON NEON TX
Všetko v jednom priesvitnom tele s neonovo žiariacími LED farbami, umiestnenými po oboch stranách signalizátoru záberu. Intuitívne zobrazuje záber, jeho rýchlosť a smer odvíjania vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! V skratke signalizátor záberu, ktorý nemá na svete obdoby.

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky Vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre signalizátoru, ako je hlasitosť, citlivosť a výška tónu.

Na spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nie len zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti taktiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre Vás umiestnili do zadnej časti, nahor, aby Vám po zábere osvietili i lovné miesto. A to nieje všetko. Ako sami zistíte, výborne Vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvietenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED Diody noci utlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

 

Základné vlastnosť signalizátoru záberu FISHTRON NEON TX:

Elegantný priesvitný dizajn
Štýlová stĺpcová LED signalizácia
Rada rôznych farebných kombinácií
Inteligentná regulácia jasu
Pozičné LED diody “maják”
Extrémne jednoduché ovládanie
Príjímač pre 6 zariadení
Dosah niekoľko stoviek metrov
Unikátna konštrukcia
Najmodernejšia elektronika
Český výrobok
Link: http://www.fishtron.eu/neon-tx

FB: https://www.facebook.com/flajzar.cz/?fref=ts

Príspevok FLAJZAR FISHTRON NEON TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím