Rybářský rozcestník

FANTASTICKÉ RYBÁŘSKÉ VIDEO: Potápěči natočili nádherné úhoře pod vodou! Tohle vám vyrazí dech!

22.6.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
FANTASTICKÉ RYBÁŘSKÉ VIDEO: Potápěči natočili nádherné úhoře pod vodou! Tohle vám vyrazí dech!

Štítky:

Nádherné video, na kterém můžeme vidět chování úhořů pod vodou, natočili potápěči na jezeře Barbora. A před touto prací musíme skutečně smeknout! Jedná se o krásné a ojedinělé video, ve kterém si můžeme prohlédnout úhoře v jejich přirozeném prostředí. Odborný výklad o životě úhoře je už jenom chutnou třešničkou na dortu. Tohle se opravdu povedlo!

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím