Rybářský rozcestník

Existuje univerzální rybář?

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Existuje univerzální rybář?

Štítky:

Tomáš Rozsypal: Sportovní rybařina je krásná, protože má nekonečně mnoho podob a tváří. Každý, kdo k ní přičichne, má možnost vybrat si přesně to, co ho baví – co mu pasuje. Rybolovné metody jsou natolik různorodé, že umožňují optimální rozložení sil a tlaku ze stran rybářů. Představa, že by všichni lovili stejnou technikou nebo pásli jen po atraktivnějších rybích druzích, je dost úděsná. Kupříkladu, kdyby se všichni lovci soustředili pouze na dravce, brzy by většina vodních predátorů z revírů vymizela a přeživší zbytek by si v rafinovanosti nezadal s legendárním Vinnetouem …

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?