Rybářský rozcestník

Existuje univerzální rybář?

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Existuje univerzální rybář?

Štítky:

Tomáš Rozsypal: Sportovní rybařina je krásná, protože má nekonečně mnoho podob a tváří. Každý, kdo k ní přičichne, má možnost vybrat si přesně to, co ho baví – co mu pasuje. Rybolovné metody jsou natolik různorodé, že umožňují optimální rozložení sil a tlaku ze stran rybářů. Představa, že by všichni lovili stejnou technikou nebo pásli jen po atraktivnějších rybích druzích, je dost úděsná. Kupříkladu, kdyby se všichni lovci soustředili pouze na dravce, brzy by většina vodních predátorů z revírů vymizela a přeživší zbytek by si v rafinovanosti nezadal s legendárním Vinnetouem …

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!