Rybářský rozcestník

Esced

26.10.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Esced

Štítky:

Aj keď trocha neskôr, ale predsa pridám krátku správu. Svoju prvú rybačku som bohužiaľ musel absolvovať v Maďarsku na jazere Ecsed vďaka našej super legislatíve. Jazero sa mi hneď zapáčilo vďaka krištálovo čistej vode plnej potopených stromov. Chytal som prevažne pod brehom na Crayfish Krill a Squid Octopus a na voľnej vode som skúšal zig rig na popky B1 a Klobása. Prvý kapor mi zabral hneď prvú noc a mal 22.5kg. Super začiatok, ale začalo sa otepľovať a ryba šla do trenia na druhú stranu jazera, čo sa prejavilo aj na úlovkoch, aj keď sa mi podaril jeden krajší kapor 3 noc na Squida 23,5kg. Do konca výpravy sa mi podarilo chytiť zopár kaprov na zig rig od 7-11kg a jedného 13kg amura.
Za Kimot team Šogi.

 

No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team
No respekt - kimot team

Príspevok Esced zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?