Rybářský rozcestník

Druhýkrát na zväzovke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Druhýkrát na zväzovke

Štítky:

Druhýkrát na zväzovke

Tento rok som sa vzhľadom na pracovné zaťaženie a vlaňajšiemu prírastku do našej rodiny k vode moc nedostal. Preteky čo sme mali s Jirkom dohodnuté, boli vzhľadom k istým okolnostiam zrušené, tak sme sa spoločne s Jirkom dohovorili, že sa aspoň na víkend stretneme na našej zväzovke. Pri príchode bol Jiří už na lovnom mieste deň predomnou, tak mi aspoň to moje lovné miesto trochu prichystal.  Nakoniec sa k nám pridali ešte chlapci Melšovi a tak rybačka prebiehala v pohodovej a príjemnej atmosfére. Prvý deň sa toho veľa neodohralo, pár menších kaprov inak ticho. To som však ešte netušil, čo ma čaká ráno. Cca okolo 7hodine rannej som stiahol prúty s tým že ich prehodím, avšak som mal obe montáže zamotané, tak som zvolil silnejší vlasec, vymenil nástrahy a poslal ich späť do vody. Do pol hodiny sa mi rozbehol prút a po krásnom boji som dostal von na podložku krásneho kapra s váhou 14,2kg. Po zdokumentovaní a vrátení kapra späť do vody som hodil montáž späť a počas nasledujúcej hodiny sa na breh pozreli ďalšie dva kapry a to s váhou 14,4kg a 14,6kg. Po tejto krásnej sérii už prišlo iba pár menších kaprov. Úspešnou nástrahou sa stalo boilies s príchuťou GLM na panáčika s 12mm popkou pomaranč.

Za CT KRMIVÁ HULÍN Marek Vavřík

druhykrat-na-zvazovke-01
druhykrat-na-zvazovke-02
druhykrat-na-zvazovke-03

Príspevok Druhýkrát na zväzovke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Od 1. dubna 2018 začnou platit nové denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech!

V minulých dnech byla ministrem zemědělství Ing. Jiřím Milkem podepsána novela vyhlášky č. 197/2004 Sb., k provedení zákona č. 99/2004 Sb., o rybářství, kterou se mění denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Novela, jak je zvykem, byla také publikována ve Sbírce zákonů pod č. 25/2018 Sb. v částce 14, která vyšla dne 19.2.2018. Na základě této novely platí, s účinností od 1. dubna 2018, změny denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Jaké jsou, najdete v článku.

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím