Rybářský rozcestník

Druhýkrát na zväzovke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Druhýkrát na zväzovke

Štítky:

Druhýkrát na zväzovke

Tento rok som sa vzhľadom na pracovné zaťaženie a vlaňajšiemu prírastku do našej rodiny k vode moc nedostal. Preteky čo sme mali s Jirkom dohodnuté, boli vzhľadom k istým okolnostiam zrušené, tak sme sa spoločne s Jirkom dohovorili, že sa aspoň na víkend stretneme na našej zväzovke. Pri príchode bol Jiří už na lovnom mieste deň predomnou, tak mi aspoň to moje lovné miesto trochu prichystal.  Nakoniec sa k nám pridali ešte chlapci Melšovi a tak rybačka prebiehala v pohodovej a príjemnej atmosfére. Prvý deň sa toho veľa neodohralo, pár menších kaprov inak ticho. To som však ešte netušil, čo ma čaká ráno. Cca okolo 7hodine rannej som stiahol prúty s tým že ich prehodím, avšak som mal obe montáže zamotané, tak som zvolil silnejší vlasec, vymenil nástrahy a poslal ich späť do vody. Do pol hodiny sa mi rozbehol prút a po krásnom boji som dostal von na podložku krásneho kapra s váhou 14,2kg. Po zdokumentovaní a vrátení kapra späť do vody som hodil montáž späť a počas nasledujúcej hodiny sa na breh pozreli ďalšie dva kapry a to s váhou 14,4kg a 14,6kg. Po tejto krásnej sérii už prišlo iba pár menších kaprov. Úspešnou nástrahou sa stalo boilies s príchuťou GLM na panáčika s 12mm popkou pomaranč.

Za CT KRMIVÁ HULÍN Marek Vavřík

druhykrat-na-zvazovke-01
druhykrat-na-zvazovke-02
druhykrat-na-zvazovke-03

Príspevok Druhýkrát na zväzovke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím