Rybářský rozcestník

Dlho očakávaná jar

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Dlho očakávaná jar

Štítky:

Po dlhej a náročnej zime, keď sme poslednú výpravu zakončili 21. Decembra, sme sa s parťákom nevedeli dočkať jari. Keďže práca nám to nie vždy dovoľuje, naplánovali sme si aspoň dvojdňovú výpravu na malé štrkovisko v Bratislave. Keďže sme vodu dobre poznali a mali sme na rybačku len 2 dni, vedeli sme načo sa pripraviť a aké guličky si treba zbaliť.. Tak ako to robíme počas celej sezóny, nebolo ani teraz výnimkou preddipovanie chytacích guličiek. Stavili sme na overenú istotu a zásobili sme sa Acidkou a Ananás+black peperom. Vo vode plávajú ryby zhruba do 12,5-13 kg. Keďže to bola prvá rybačka, nešli sme za veľkými kaprami, zaujímala nás skôr kvantita. Čo s produktami GB nieje nikdy problém. Chceli sme si hlavne spraviť chuť, ponaťahovať časti svalov, ktoré počas studenej zimy ostali v úzadí a toto sa nám aj podarilo …

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.