Rybářský rozcestník

Detské rybárske preteky – Bánov, Sihoť

5.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Detské rybárske preteky – Bánov, Sihoť

Detské preteky 03
Detské preteky 01
Detské preteky 04
Detské preteky 05
Detské preteky 06
Detské preteky 07
Detské preteky 08
Detské preteky 09
Detské preteky 10
Detské preteky 11
Detské preteky 12
Detské preteky 13
Detské preteky 14
Detské preteky 15
Detské preteky 16
Detské preteky 17
Detské preteky 18
Detské preteky 19
Detské preteky 20
Detské preteky 21
Detské preteky 22
Detské preteky 23
Detské preteky 24
Detské preteky 25
Detské preteky 26
Detské preteky 27
Detské preteky 28
Detské preteky 29
Detské preteky 30
Detské preteky 31
Peter Volárik 1008g
Roman France 1200g
Dominik Mráz 1340g
Dominik Kaderábek 1840g
Denis Novotný 1860g

Článok ku galérii TU.

Príspevok Detské rybárske preteky – Bánov, Sihoť zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Chytáme na boilies – úplné začátky – návazce a montáže

Chytání na různě velké a barevné kuličky již není ani u nás v Česku žádnou novinkou. Touto asi nejúspěšnější metodou pro lov kaprovitých ryb, cíleně pak hlavně velkých kaprů, propadlo mnoho českých rybářů. A není divu! Nejen, že se často na nastražené boilie nechá přemluvit velký kapr, ale například i amur a další karprovité ryby. Nabídnutým boilie pak někdy nepohrdne ani sumec. V tomto článku pro rybářské elévy, nebo pro ty, co to chtějí teprve s boilies kuličkami poprvé zkusit, si povíme a ukážeme, jak navázat montáže a nabídnout boilies rybám.

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná předemvším v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím