Rybářský rozcestník

Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou!

13.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Každý kaprár vie o PVA veľa a používa ho nejakým spôsobom pri lovení. Existujú rôzne veľkosti a tvary PVA materiálov, ktoré prichádzajú na trh, ale je tu nový hráč v meste menom PVA Hydrospol. Slovenská firma PVA Hydrospol vyrába veľmi zvláštny produkt. Najväčšou zmenou v PVA hre až do teraz – ochutené PVA Sáčky a PVA Tunely. Aké skvelé je mať dobrý produkt, ktorý uvoľňuje chuť vo vode, zatiaľ čo sa rozpúšťa, a ktorý bude upútavať ešte viac pozornosti na vašu nástrahu, ak je správne zvolená. Okrem týchto nových ochutených výrobkov PVA Hydrospolu tiež vyrábajú silný PVA Niť-Silón, ktorý sa používa na viazanie retiazok boilies spolu s nástrahou alebo uzatvárania ochutených PVA sáčkov alebo PVA Tunelov.

untitled

Materiál je vysoko kvalitný vyrobený z hrubého materiálu, ktorý sa nerozpúšťa už pri pokuse otvoriť ho a naplniť, ako u iných výrobcov. Hrúbka fólie je ideálna pre uvoľnenie chuti a uľahčuje plnenie PVA Sáčkov alebo PVA Tunelov, s tým, čo budete chcieť použiť s vašou nástrahou. Použitie je veľmi jednoduché a bezstarostné. Samozrejme exituje veľa spôsobov, ako používať PVA Sáčky, ale ja vám ukážem jeden ktorý používam najčastejšie s veľkou úspešnosťou. Premeňte svoje okamžité rozhodnutie na rozhodnutie s okamžitým výsledkom.

Ed Skillz
Carpcossing.com

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Příspěvek Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou! pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Cílený lov tolstolobiků

Mnoho rybářů si myslí, že se tolstolobici nedají chytat klasicky na háček. Ale pozor, je to omyl! V tomto článku si povíme o dvou způsobech, jak jít štěstí naproti a cíleně lovit tolstolobiky. A nepůjde o rady, jak je nezákonně podsekávat! Dají se totiž přechytračit a ulovit i legální cestou. A jak? Pomůže nám montáž do vodního sloupce, či montáž s kaprovým krmítkem a kačenkou, vzlínavé krmení, nebo naopak krmení, co se pomalu vznáší ke dnu a zakrmovací mrak. Máme tu pro vás dvě varianty a montáže, na které lze přemluvit i jinak netečné tolstolobiky.

Vlasec nebo pletenka, aneb co vlastně namotat na cívku navijáku?

Dříve, než zajdeme do obchodu a koupíme si nějaký vlasec nebo pletenou šňůru, měli by jsem si dobře rozmyslet, jaké ryby a s jakým vybavením půjdeme chytat a také jakou metodou. Je rozdíl, zda vyrazíme na kapry a nástrahu budeme chtít nastražit dalekým náhozem, či zda budeme nástrahu zavážet lodí v hodně zatravněném prostředí, nebo jestli například budeme chytat drobnější ryby přímo pod nohama. Také na jemnou plavanou jistě zvolíme jiný vlasec, než na položenou, nebo když půjdeme lovit dravce. Uvědomte si, že vlasec nebo pletenka je jediná věc, která dělí rybáře od montáže a potažmo chycené ryby. Drahý prut a naviják jen usnadní a zpříjemní rybáři život a samotný lov, ale stejně pak rybu od rybáře po záběru nakonec spojuje jen ten dobrý, nebo špatný vlasec!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím