Rybářský rozcestník

Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou!

13.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Každý kaprár vie o PVA veľa a používa ho nejakým spôsobom pri lovení. Existujú rôzne veľkosti a tvary PVA materiálov, ktoré prichádzajú na trh, ale je tu nový hráč v meste menom PVA Hydrospol. Slovenská firma PVA Hydrospol vyrába veľmi zvláštny produkt. Najväčšou zmenou v PVA hre až do teraz – ochutené PVA Sáčky a PVA Tunely. Aké skvelé je mať dobrý produkt, ktorý uvoľňuje chuť vo vode, zatiaľ čo sa rozpúšťa, a ktorý bude upútavať ešte viac pozornosti na vašu nástrahu, ak je správne zvolená. Okrem týchto nových ochutených výrobkov PVA Hydrospolu tiež vyrábajú silný PVA Niť-Silón, ktorý sa používa na viazanie retiazok boilies spolu s nástrahou alebo uzatvárania ochutených PVA sáčkov alebo PVA Tunelov.

untitled

Materiál je vysoko kvalitný vyrobený z hrubého materiálu, ktorý sa nerozpúšťa už pri pokuse otvoriť ho a naplniť, ako u iných výrobcov. Hrúbka fólie je ideálna pre uvoľnenie chuti a uľahčuje plnenie PVA Sáčkov alebo PVA Tunelov, s tým, čo budete chcieť použiť s vašou nástrahou. Použitie je veľmi jednoduché a bezstarostné. Samozrejme exituje veľa spôsobov, ako používať PVA Sáčky, ale ja vám ukážem jeden ktorý používam najčastejšie s veľkou úspešnosťou. Premeňte svoje okamžité rozhodnutie na rozhodnutie s okamžitým výsledkom.

Ed Skillz
Carpcossing.com

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Příspěvek Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou! pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím