Rybářský rozcestník

Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou!

13.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Každý kaprár vie o PVA veľa a používa ho nejakým spôsobom pri lovení. Existujú rôzne veľkosti a tvary PVA materiálov, ktoré prichádzajú na trh, ale je tu nový hráč v meste menom PVA Hydrospol. Slovenská firma PVA Hydrospol vyrába veľmi zvláštny produkt. Najväčšou zmenou v PVA hre až do teraz – ochutené PVA Sáčky a PVA Tunely. Aké skvelé je mať dobrý produkt, ktorý uvoľňuje chuť vo vode, zatiaľ čo sa rozpúšťa, a ktorý bude upútavať ešte viac pozornosti na vašu nástrahu, ak je správne zvolená. Okrem týchto nových ochutených výrobkov PVA Hydrospolu tiež vyrábajú silný PVA Niť-Silón, ktorý sa používa na viazanie retiazok boilies spolu s nástrahou alebo uzatvárania ochutených PVA sáčkov alebo PVA Tunelov.

untitled

Materiál je vysoko kvalitný vyrobený z hrubého materiálu, ktorý sa nerozpúšťa už pri pokuse otvoriť ho a naplniť, ako u iných výrobcov. Hrúbka fólie je ideálna pre uvoľnenie chuti a uľahčuje plnenie PVA Sáčkov alebo PVA Tunelov, s tým, čo budete chcieť použiť s vašou nástrahou. Použitie je veľmi jednoduché a bezstarostné. Samozrejme exituje veľa spôsobov, ako používať PVA Sáčky, ale ja vám ukážem jeden ktorý používam najčastejšie s veľkou úspešnosťou. Premeňte svoje okamžité rozhodnutie na rozhodnutie s okamžitým výsledkom.

Ed Skillz
Carpcossing.com

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Příspěvek Ďalšia úroveň PVA – PVA s príchuťou! pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Jarní chytání kaprů, aneb lov ve studené jarní vodě

Časně z jara je lov ryb o něco náročnější, než v prohřátých letních měsících. Je to logické, protože po roztátí ledu je voda, díky jarnímu tání sněhu na horách, pořád ledová. A proto jen díky znalosti chování ryb na přelomu zimy a jara lze ulovit nějakého pěkného kapříka, ale i jinou kaprovitou rybu. O všem při určité nástraze se vám na prutu může náhodou objevit i pěkný úhoř nebo okoun …

Chytání kaprů ve vodním sloupci

Cílený lov kaprů i v dalších vrstvách vody, nejen u dna a na hladině, je vlastně poměrně mladé odvětví kaprařiny, ale hlavně v letních měsících, takto chytat kapry, stojí za to vyzkoušet. Když jsem před 35 lety začínal s rybařinou, nikdy mě nenapadlo, že někdy na kapry půjdu s umělými plovoucími muškami a dalšími nástrahami, které by jste spíše čekali u rybářů chytajících s muškařským náčiním. A chytat je na dipovanou umělou hmotu? Tak to by rybářům z minulého století asi propadla spodní čelist. 🙂

Lov línů, víte, jak na ně?

Lín je krásná ryba zdržující se nejčastěji v zarostlých a bahnitých částech řek, ale i na stojatých vodách, v rybnících, na mělčinách větších vodních nádrží … prostě všude tam, kde je teplá voda a hodně zarostlé dno, ale i vodní sloupec. Miluje místa, kde se rostliny pnou vodním sloupcem ze dna až na hladinu. Kdo nemá moc rád lov v zarostlých vodách, pro toho cílený lov línů moc není. Líny lovíme spíše na jemné náčiní, slabší, ale kvalitní vlasce, které zvládnou i nějakou tu vázku. Vytáhlý lín na břehu určitě udělá radost snad každému rybáři i když to nebude zrovna obr. Ale pozor, líni mohou dorůst úctyhodných rozměrů, ale o tom až v samotném článku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím