Rybářský rozcestník

článek: Rybařina v proměnách počasí: Led a holomráz

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
článek: Rybařina v proměnách počasí: Led a holomráz

Štítky:

Tomáš Lotocki: V každém z jednotlivých dílů našeho seriálu, který nahlíží rybářův rok optikou proměnlivého středoevropského počasí, si představujeme nějaký meteorologický či klimatický jev, který je pro dané období roku typický. A jelikož je rybařina aktivitou, která se dá provozovat celoročně a v podstatě za jakéhokoli počasí, je nabíledni, že všestranný rybář by si měl umět poradit prakticky s jakýmikoli podmínkami, které mu příroda připraví. Někdy, jak se ostatně přesvědčíme v tomto díle, to jde však jen velmi ztuha. Zatímco v minulém článku jsme si pověděli, že sníh rozhodně nemusí být tím největším nepřítelem sportovního rybáře, počasí, o němž bude řeč na následujících řádcích, je opravdovým strašákem pro všechny z nás, kteří se lovu ryb chtějí aktivně věnovat po celý rok…

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.