Rybářský rozcestník

Cez letné prázdniny

15.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

NO Respekt - Kimot TeamNazdar,  už ako býva zvykom každoročne cez letné prázdniny chodíme k našim južný susedom zrelaxovať. Tento krát som sa rozohdol pre mňa neznámu vodu Szücsi-Völgyi tó. Je to nádherná voda, ktorá leži v malebnom prostredí uprostred dolinky. Táto voda je známa svojimi veľkými kaprami, ktoré sa v tejto vode bezpochybne nachádzajú. Neni ich však ľahké oklamať o čom som sa i sám presvedčil. Napriek tomu,že počas týchto 5 dní ktoré som tu strávil som dokázal chytiť zopár menších kaprov od 6-9kg a jedného 13,20kg hodnotím túto výpravu ako úspešnú. Guličky fungovali ako mali. Na tejto výprave ma sprevádzal Crayfish krill a Noční běs.
S pozdravom za No Respect Kimot team Tomáš Gracza

 

NO Respekt - Kimot Team
NO Respekt - Kimot Team
NO Respekt - Kimot Team
NO Respekt - Kimot Team
NO Respekt - Kimot Team

Príspevok Cez letné prázdniny zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…