Rybářský rozcestník

CENOVÁ BOMBA: Luxusní rybářský oblek za pár korun! Ušetřete tisíce korun!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
CENOVÁ BOMBA: Luxusní rybářský oblek za pár korun! Ušetřete tisíce korun!

Štítky:

Teplota na březích vod klesá dolů. Nepříjemný vítr a ještě nepříjemnější déšť dokáže pobyt u vody pořádně zkazit. Je proto nutné se pořádně obléci. Nejlepším způsobem, jak zůstat u vody v teple a v suchu i za extrémních podmínek, je obléct se do rybářského obleku. Bunda spolu s kalhotami udrží rybáře v pohodlí za (téměř) jakýchkoliv podmínek. Jenže! Takový oblek není levnou záležitostí …

Nejčtenější články

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

MiČR handicapovaní rybáři a MiČR ženy plavaná Mělník 2024

Vážení přátelé sportovního rybolovu, dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství ČR v plavané v roce 2024, které se bude konat 26.4. – 28.4. 2024 na Mělníce.