Rybářský rozcestník

Carp team Rejeto – Čečelice boduje!

2.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Dobré ráno přejeme z jezera Ovčáry, kde se koná II.ročník Baleno Carp marathonu Ovčáry 2016.

Po mrazivé noci, kdy teploty klesly až na nulu se i přes to podařilo několika týmům zabodovat.

Nejlépe je na tom zatím Carp team Rejete – Čečelice, který se se svými dvěma úlovky posunul na celkové první místo.

Ale zatím není nic rozhodnuté. Garilla tým jim šlape na paty a věřím, že to bude ještě zajímavé. Každý má šanci vyhrát, nic není rozhodnuté.

Jedna, dvě pěkné ryby a je vše jinak :)

Připravujeme pro vás další video……

Průběžné výsledky naleznete zde:

IMG_6830

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?