Rybářský rozcestník

bookFishing Talent

2.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Myšlenka projektu bF Talent:

Projekt bF Talent jsme založili na myšlence podpořit rybáře, mladé rybáře a hlavně tedy všechny co milují tento krásný koníček tak jako my a dali o sobě vědět. A to přímo na webu bookfishing.cz Vždyť každý dnes touží pochlubit se svým úlovkem, svým novým osobákek … a my vám to umožníme. A na konci sezóny 2016 budete za svou snahu i odměněni.

Kategorie bF Talent:

Talent Junior – do 21 let

Talent senior-od 21 let

Jak se stát bF Talent:

Základ je ve zveřejňování krátkých zpráv od vody na webu bookFishing a to přes vaše uživatelské účty. Vytvářením alb s krátkou zprávou se stáváte nadějným adeptem stát se bF talentem, kde v kategorii Junior i Senior budete odmění produktmi firmy BigCarpBaits Czech v hodnote 5000,- kč, která je generálním partnerem tohoto projektu.

10407601_396559807178166_3858990954009335648_n
10734182_381897108644436_1942070882015042378_n
image006
image005

Důležité je, aby název každého alba obsahoval v názvu heslo bF talent Jr. / Sr. Vaše alba se budou zobrazovat na homepage v kategorii Galerie.

 

postup:

1.Registrace na webu bF

2.Vytvorenie alba

3.krátka zpráva + foto

4.nezabudni zadat do názvu heslo bf talent Jr / Sr

Kritéria pro bF talent:

Hodnotit se nebudou jen vaše úlovky, ale i vaše zprávy od vody, jak přistupujete k úlovkům, zda jste příznivci Catch and Release a váš celkový přístup k rybaření. Při výběru talentu v kategorii Junior i Senior bude mít hlavní slovo za BigCarpBaits Czech Tomáš Hájek, za redakci portálu bookFishing.cz šéfredaktor Tomáš Valacsay.

Vítez v oboch kategóriích na konci sezóny získa:

Ako sme už zmínili, vítez talentu dostane od Big Carp Baits Czech produkti v hodnote 5tis. Kč + poukaz na 2 denní rybolov pro jednu osobu na Rybaření Rpety – Hatě.

bonus:

Těch nejaktivnějších může čekat nabídka na spolupráci od partnera projektu BigCarpBaits Czech a určitě budete i pod drobnohledem redakce bF a my si jistě jednoho z vás vybereme do širšího teamu spolupracovníků bF.

Prajeme veľa šťastia a úspešnú sezónu!

Za bF šéfredaktor Tomáš

Příspěvek bookFishing Talent pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Cílený lov candátů ze břehu klasickou přívlačí

Cílený lov jednotlivých druhů dravých ryb má svá úskalí, ale rozhodně se vyplatí zaměřit zájem na konkrétního dravce. Co predátor, to jiný způsob lovu a tak nejen zvolená technika lovu, ale především i správná volba montáže má velký vliv na úspěšnost našeho snažení. O dobré volbě místa snad ani nemusím mluvit, to je samozřejmostí, pokud jdeme cíleně po konkrétním vodním predátorovi, aby v daném místě vůbec zrovna byl. V tomto článku se zaměříme na lov candátů a to klasickou přívlačí ze břehu. Tedy nebudeme zde řešit vertikální přívlač, ale ani například drop shot.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím