Rybářský rozcestník

bookFishing Talent

2.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Myšlenka projektu bF Talent:

Projekt bF Talent jsme založili na myšlence podpořit rybáře, mladé rybáře a hlavně tedy všechny co milují tento krásný koníček tak jako my a dali o sobě vědět. A to přímo na webu bookfishing.cz Vždyť každý dnes touží pochlubit se svým úlovkem, svým novým osobákek … a my vám to umožníme. A na konci sezóny 2016 budete za svou snahu i odměněni.

Kategorie bF Talent:

Talent Junior – do 21 let

Talent senior-od 21 let

Jak se stát bF Talent:

Základ je ve zveřejňování krátkých zpráv od vody na webu bookFishing a to přes vaše uživatelské účty. Vytvářením alb s krátkou zprávou se stáváte nadějným adeptem stát se bF talentem, kde v kategorii Junior i Senior budete odmění produktmi firmy BigCarpBaits Czech v hodnote 5000,- kč, která je generálním partnerem tohoto projektu.

10407601_396559807178166_3858990954009335648_n
10734182_381897108644436_1942070882015042378_n
image006
image005

Důležité je, aby název každého alba obsahoval v názvu heslo bF talent Jr. / Sr. Vaše alba se budou zobrazovat na homepage v kategorii Galerie.

 

postup:

1.Registrace na webu bF

2.Vytvorenie alba

3.krátka zpráva + foto

4.nezabudni zadat do názvu heslo bf talent Jr / Sr

Kritéria pro bF talent:

Hodnotit se nebudou jen vaše úlovky, ale i vaše zprávy od vody, jak přistupujete k úlovkům, zda jste příznivci Catch and Release a váš celkový přístup k rybaření. Při výběru talentu v kategorii Junior i Senior bude mít hlavní slovo za BigCarpBaits Czech Tomáš Hájek, za redakci portálu bookFishing.cz šéfredaktor Tomáš Valacsay.

Vítez v oboch kategóriích na konci sezóny získa:

Ako sme už zmínili, vítez talentu dostane od Big Carp Baits Czech produkti v hodnote 5tis. Kč + poukaz na 2 denní rybolov pro jednu osobu na Rybaření Rpety – Hatě.

bonus:

Těch nejaktivnějších může čekat nabídka na spolupráci od partnera projektu BigCarpBaits Czech a určitě budete i pod drobnohledem redakce bF a my si jistě jednoho z vás vybereme do širšího teamu spolupracovníků bF.

Prajeme veľa šťastia a úspešnú sezónu!

Za bF šéfredaktor Tomáš

Příspěvek bookFishing Talent pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Změny v rybářském řádu pro rok 2019

Jako každý rok i letos tu máme výpis těch nejdůležitějších změn v rybářském řádu platných od 1.1.2019. Musím však upozornit, že ne ve všech krajích byly schváleny všechny změny doporučené Radou ČRS! Rada ČRS totiž nemá kompetenci direktivně vstupovat do výlučné pravomoci uživatele revíru a tak záleží na nich, zda schválí doporučení rady v plném znění, nebo ne.

Největší rybí obři – rybářské trofejní kusy

Dnes je mezi námi sportovními rybáři modní trend honit se za velkými trofejními kusy. Nevím, zda tuto mánii odstartoval svými dokumenty Jakub Wágner, tedy u nás v Česku, nebo zda se rybáři již v minulosti i u nás předháněli v tom, kdo chytí tu největší rybu. Já osobně si raději dobře zachytám a po extra velkých rybách zase tak neprahnu, ale poctivě řečeno, kdo by nechtěl na prutu opravdu trofejní kus? Ale začněme odjinud. Víte vůbec, jaká je ta největší ryba, co brázdí vody na naší planetě?

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím