Rybářský rozcestník

bookFishing Talent

2.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Myšlenka projektu bF Talent:

Projekt bF Talent jsme založili na myšlence podpořit rybáře, mladé rybáře a hlavně tedy všechny co milují tento krásný koníček tak jako my a dali o sobě vědět. A to přímo na webu bookfishing.cz Vždyť každý dnes touží pochlubit se svým úlovkem, svým novým osobákek … a my vám to umožníme. A na konci sezóny 2016 budete za svou snahu i odměněni.

Kategorie bF Talent:

Talent Junior – do 21 let

Talent senior-od 21 let

Jak se stát bF Talent:

Základ je ve zveřejňování krátkých zpráv od vody na webu bookFishing a to přes vaše uživatelské účty. Vytvářením alb s krátkou zprávou se stáváte nadějným adeptem stát se bF talentem, kde v kategorii Junior i Senior budete odmění produktmi firmy BigCarpBaits Czech v hodnote 5000,- kč, která je generálním partnerem tohoto projektu.

10407601_396559807178166_3858990954009335648_n
10734182_381897108644436_1942070882015042378_n
image006
image005

Důležité je, aby název každého alba obsahoval v názvu heslo bF talent Jr. / Sr. Vaše alba se budou zobrazovat na homepage v kategorii Galerie.

 

postup:

1.Registrace na webu bF

2.Vytvorenie alba

3.krátka zpráva + foto

4.nezabudni zadat do názvu heslo bf talent Jr / Sr

Kritéria pro bF talent:

Hodnotit se nebudou jen vaše úlovky, ale i vaše zprávy od vody, jak přistupujete k úlovkům, zda jste příznivci Catch and Release a váš celkový přístup k rybaření. Při výběru talentu v kategorii Junior i Senior bude mít hlavní slovo za BigCarpBaits Czech Tomáš Hájek, za redakci portálu bookFishing.cz šéfredaktor Tomáš Valacsay.

Vítez v oboch kategóriích na konci sezóny získa:

Ako sme už zmínili, vítez talentu dostane od Big Carp Baits Czech produkti v hodnote 5tis. Kč + poukaz na 2 denní rybolov pro jednu osobu na Rybaření Rpety – Hatě.

bonus:

Těch nejaktivnějších může čekat nabídka na spolupráci od partnera projektu BigCarpBaits Czech a určitě budete i pod drobnohledem redakce bF a my si jistě jednoho z vás vybereme do širšího teamu spolupracovníků bF.

Prajeme veľa šťastia a úspešnú sezónu!

Za bF šéfredaktor Tomáš

Příspěvek bookFishing Talent pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím