Rybářský rozcestník

bookFishing Talent

2.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Myšlenka projektu bF Talent:

Projekt bF Talent jsme založili na myšlence podpořit rybáře, mladé rybáře a hlavně tedy všechny co milují tento krásný koníček tak jako my a dali o sobě vědět. A to přímo na webu bookfishing.cz Vždyť každý dnes touží pochlubit se svým úlovkem, svým novým osobákek … a my vám to umožníme. A na konci sezóny 2016 budete za svou snahu i odměněni.

Kategorie bF Talent:

Talent Junior – do 21 let

Talent senior-od 21 let

Jak se stát bF Talent:

Základ je ve zveřejňování krátkých zpráv od vody na webu bookFishing a to přes vaše uživatelské účty. Vytvářením alb s krátkou zprávou se stáváte nadějným adeptem stát se bF talentem, kde v kategorii Junior i Senior budete odmění produktmi firmy BigCarpBaits Czech v hodnote 5000,- kč, která je generálním partnerem tohoto projektu.

10407601_396559807178166_3858990954009335648_n
10734182_381897108644436_1942070882015042378_n
image006
image005

Důležité je, aby název každého alba obsahoval v názvu heslo bF talent Jr. / Sr. Vaše alba se budou zobrazovat na homepage v kategorii Galerie.

 

postup:

1.Registrace na webu bF

2.Vytvorenie alba

3.krátka zpráva + foto

4.nezabudni zadat do názvu heslo bf talent Jr / Sr

Kritéria pro bF talent:

Hodnotit se nebudou jen vaše úlovky, ale i vaše zprávy od vody, jak přistupujete k úlovkům, zda jste příznivci Catch and Release a váš celkový přístup k rybaření. Při výběru talentu v kategorii Junior i Senior bude mít hlavní slovo za BigCarpBaits Czech Tomáš Hájek, za redakci portálu bookFishing.cz šéfredaktor Tomáš Valacsay.

Vítez v oboch kategóriích na konci sezóny získa:

Ako sme už zmínili, vítez talentu dostane od Big Carp Baits Czech produkti v hodnote 5tis. Kč + poukaz na 2 denní rybolov pro jednu osobu na Rybaření Rpety – Hatě.

bonus:

Těch nejaktivnějších může čekat nabídka na spolupráci od partnera projektu BigCarpBaits Czech a určitě budete i pod drobnohledem redakce bF a my si jistě jednoho z vás vybereme do širšího teamu spolupracovníků bF.

Prajeme veľa šťastia a úspešnú sezónu!

Za bF šéfredaktor Tomáš

Příspěvek bookFishing Talent pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím