Rybářský rozcestník

BINGO! 2 velikáni z Moravy

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
BINGO! 2 velikáni z Moravy

Štítky:

Řeka Morava se s velikou pravděpodobností stane Martinovým nejoblíbenějším revírem. Během několika, většinou dvoudenních podzimních Svycházek se mu podařilo ulovit kromě několika menších kousků kolem 10kg i dva nádherné kapry, šupináče 17,5 kg a neskutečně tlustého lysce s rovnými 18-ti kily.

Jako velmi úspěšná nástraha na větší ryby se Martinovi osvědčily dvě 20 mm kuličky Játra GLM – Mnichovský párek, máčená pár hodin předem ve stejnojmenném CLS turbodipu.

Martinovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších takových říčních velikánů.

Filip, Chytil team

Příspěvek BINGO! 2 velikáni z Moravy pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….