Rybářský rozcestník

Berounští rybáři slovili rybník Suchá Luka

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Berounští rybáři slovili rybník Suchá Luka

Štítky:

V sobotu 28. 10. 2017 proběhl výlov chovného rybníku Suchá Luka za účasti cca 25 členů naší MO Beroun, ale i několika dětí včetně našich malých Rybaříků. I přes nepřízeň počasí se lovné četě podařilo vylovit přibližně 1 000 kg ryb, z toho 793 kg kapra, 93 kg amura, lína a bílé ryby bylo celkem 103 kg. Dále bylo vyloveno několik candátů a okounů. Vzhledem k tomu, že rybníček má rozlohu zhruba 50×50 metrů, to nebylo špatné …Uložit

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?