Rybářský rozcestník

Bělští rybáři nasadili candáty, do Strženého putovali okouni

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Bělští rybáři nasadili candáty, do Strženého putovali okouni

Štítky:

Rybáři z MO Bělá pod Bezdězem nasadili v sobotu do svého revíru Slon 86 kg candátů o průměrné délce 45 cm.
Zároveň všechny lovící upozorňují, že nejmenší lovná délka candáta je na revíru 55 cm a žádají, aby s rybou bylo šetrně zacházeno, že rybářská stráž bude nekompromisní.
Do rybníku Str…

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím