Rybářský rozcestník

Apač jedééééééé!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Apač jedééééééé!

Štítky:

Ahoj na firmu, posílám krátké info, měl jsem možnost zkusit Indiána Apače na několika svazových vodách. Nejdříve na řece Moravě, kde se mě podařil noční šupináč 13,8 kg plus několik menších kolem 10 kg.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na dalším revíru – štěrkovně jsem si mohl samospouští vyfotit dalšího krasavce, ten vážil 15,7 kg a nakonec v září na Novomlýnské nádrži při chytání z lodí zajímavého kapra s hmotností 12,5 kg.

Prostě neskutečný zážitek, kam jsem přijel, tam se dařilo. Věřím, že toto nové boilie bude šlapat celoročně a udělá kopec parády všem rybářům, hlavně těm sportovním.

madar_indian_2016_003

Apač, kaprů lapač ….

Pavol „Maďar“

 

Příspěvek Apač jedééééééé! pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Má první rybářská výprava, aneb důkladná domácí příprava

Ano, je to tu, mám platné rybářské doklady, něco jsem se o rybách naučil a tak konečně mohu k vodě si pěkně zachytat. Ale kam vyrazit? A co si kromě základní rybařiny ještě vzít s sebou? Také znalost místa, kde chci chytat, mě může zajistit úspěšný lov, proto neváhejte a poraďte se se zkušenými rybáři, ti vám rádi poradí, kam vyrazit.

Co dělat, když přední brzda navijáku nejde utáhnout

Už se vám někdy stalo, že jste chtěli dotáhnout brzdu navijáku a ono to nešlo? Je to velký průšvih, protože pak nejde ani navinout nahozenou nástrahu ke břehu. Člověk si nějak poradí, ale naviják je s prokluzující brzdou prostě nefunkční. Většinou jde o stržení závitu ve středu krytu brzdy. Co s tím, vyhodit naviják? Ne! Jedno relativně prosté a levné řešení existuje. Lze obrátit mosazný střed.

Základní dělení rybářských navijáků

Rozhodně není dobré podcenit samotný výběr navijáku, je to totiž důležitá součást celé rybářské výbavy. Právě kvalitní, dobře zvolený, naviják může velmi zpříjemnit nejen samotné zdolávání ryb, ale i ostatní práci s prutem. A naopak nekvalitní, nebo nevhodně zvolený naviják, dokáže zkazit celý zážitek z rybaření, nebo případně dokonce zapříčinit ztrátu případného úlovku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím