Rybářský rozcestník

Ani o velikonočním pondělí se rozvoz násad nezastavil

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Ani o velikonočním pondělí se rozvoz násad nezastavil

Štítky:

Ani o svátcích jsme nezaháleli a na velikonoční pondělí jsme do revírů rozváželi násadu – 1 400 kg amura a 150 kg bíle ryby, ryba byla tentokrát ze sádek Mšec.

Amur o délce 50 – 80 cm, celkem – 1 400 kg:
nasazeno do revírů MO Kralupy – 250 kg, MO Neratovice – 200 kg, MO Brandýs nad Labem – 120 kg, MO Benátky nad Jizerou – 150 kg, SÚS Smilovice-  500 kg, SÚS Mlynařice – 30 kg, SÚS Vlkava – 150 kg.

Mix bílá ryba (okoun, perlín plotice):
SÚS Vlkava – 150 kg.

Nejčtenější články

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….