Rybářský rozcestník

AKTUÁLNĚ: Za zastřeleného kormorána stát vyplatí 500 korun! Boj s kormoránem může začít naplno!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
AKTUÁLNĚ: Za zastřeleného kormorána stát vyplatí 500 korun! Boj s kormoránem může začít naplno!

Štítky:

Na rybářském internetu koluje horká zpráva! Na základě nařízení vlády bylo rozhodnuto, že stát bude vyplácet 500 korun za zastřeleného kormorána. Toto je zásadní posun v problematice ochrany tuzemských revírů před tímto rybožravým predátorem, který na našich revírech působí obrovské škody. Na stranu rybářů se nyní postavil stát! Doufejme, že tato novinka přinese tolik potřebnou pomoc při boji s kormoránem, který má velice negativní dopady zejména na původní druhy ryb…

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

MO ČRS Rokycany pořádá místní kolo Zlaté udice 2022

Místní organizace Českého rybářského svazu Rokycany pořádá v sobotu 30. dubna 2022 MÍSTNÍ KOLO rybářské soutěže pro mládež – ZLATÁ UDICE 2022….

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím