Rybářský rozcestník

AKCE 1+1 ZDARMA: Vynikající navijáky na ryby za pár korun! Nenechte si ujít!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
AKCE 1+1 ZDARMA: Vynikající navijáky na ryby za pár korun! Nenechte si ujít!

Štítky:

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou k dostání vynikající navijáky na ryby od renomované společnosti Giants Fishing. A některé modely navijáků od této firmy můžete získat v nepřekonatelné akci 1+1 ZDARMA! Ano, za cenu jednoho navijáku dostanete hned dva! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro velmi výhodný nákup! …

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!