Rybářský rozcestník

7krát a stále prvý krát..

12.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

BIg CarpbaitsMáme za sebou úspešnú 48hodinovku. Niekto si povie sú to malé ryby, ale kto nepozná túto vodu nevie o čom to je.Jazero ktoré nieje súkromák ale nepatrí ani pod SRZ. O vodu sa dlhé roky nik nestará a nezarybnuje ju. Je to taká divočina :-) Vo vode 10ha sa nachádza len cca 20kaprov no a nám sa podarilo nalákať hneď dva čo prekonalo moje očakávania tejto výpravičky nakolko mám už za sebou 7 výprav na túto vodu no žiadna s úspechom.. Všetky klasické taktiky na tejto vode zlyhali. Nefungvali hrany, platne, prechody z bahna na tvrdšie dno a ani kŕmne kampane. Tak som sa rozhodol stopovať kapre počas niekolkých dní. Sledovanie vodnej hladiny, sledovanie brehov z člna a to sa ukazalo ako úspešná taktika na tejto vode. 9,7kg divoký šupináč s tlamkou bez rakny od háčika, ktorý neodolal kombimbinácíí UNDERGROUND ATT (Squid&Octopus+smotana+cokolada) s BIg Carpbaitspopup pečen čokolada a to všetko obalené v pase Squid&Octopus. To nebolo všatko dalšie ráno ma prekvapila jazda na UNDERGROUND Alpha Amino s plávačkou Ananas n-butiric na konci krásneho boja bol šupináč o váhe 7kg..
Mám taký pocit že sa mi podarilo vystopovať väčšie kusy kapra takže dalšie výpravy by to mohlo byť este zaujímavejšie. Ale už teraz som strašne štastný a spokojný že som si dokázal vytrvať a dosiahnuť záber a dokonca aj rybu. Je to pre mna nesmierny zážitok a pocit zadosť učinenia že som sa dokázal presadiť aj na takejto vode. A tieto ryby majú pre mňa nesmiernu hodnotu a sú cennými fotografiami v mojom rybárskom archíve.

Za tým Big Carp Baits SLovakia Michal Squid Jaco a Mates Lacko

BIg Carpbaits
BIg Carpbaits
BIg Carpbaits
BIg Carpbaits
BIg Carpbaits

Príspevok 7krát a stále prvý krát.. zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Zimní rybářské vybavení pro komfortní rybolov

Ženete se za kapitálními úlovky, nebo máte ambice chytit nejvýše rýmu, ale zrelaxovat se přitom v klidu přírody? Zimní rybaření má svoje nezaměnitelné kouzlo – čistá voda, ticho a jasný svit slunce odrážející se ve třpytu ledových krystalů. A pokud se důkladně vybavíte a obléknete, nemusíte chytit ani onu příslovečnou rýmu. Poradíme vám, co s sebou i na sebe.

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.