Rybářský rozcestník

72 hodín na Hejlove

4.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Carp OnlyKaždý rok jazdíme s Tomášom na jesenné výpravy. Či už je to Labe, Sázava, alebo iný revír, na ktorom je s blížiacou sa jeseňou už klídek. Tento rok sme zvolili revír Hejlov. Asi každý vie, kto na tejto vode rybárčil, že je to neľahká voda a nie jeden rybár sa po týždni vracia domov bez záberu, čo sa aj nám už párkrát stalo. Na Hejlov sme dorazili skoro ráno, na nič sme nečakali, ihneď sme postavili bivaky a prichystali prúty. Prvých pár hodín sme skúsili iba nahadzovať. Ryby sa ukazovali blízko pri nás a tak nebol dôvod si ich plašiť zavážaním. Aj keď sa kapry otáčali priamo pred nami, tak prvá záber prišiel až po tridsiatich hodinách. Ďalšie zábery potom chodili priebežne. Kŕmili sme celkom veľa a to 6 kg Red Diabla a 6 kg Garlic Cake a bolo vidieť, že kaprom to vyložene chutilo! Kapry sa nám potom zdržiavali na mieste, až do nášho odchodu. Za tri dni chytanie sme zdolali 10 kaprov a z toho neuveriteľných 7 kusov s váhou cez 16 kg !!! Najväčšie ryby prišli na zaujímavú kombináciu, ktorú by som Vám chcel Všetkým odporučiť aj ako jesenné tip: 20mm Red Diablo obaľte v Power Dipu Spice a pridajte pop-up Flou žltú farbu a zastříkejte sprejom Pineapple Fever.

Nech to jazdí.

 Za Carp Only Jirka a Tomáš.

Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only
Carp Only

Príspevok 72 hodín na Hejlove zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lov kaprů tzv. „na trhačku“ (pomocí kolíčků na prádlo)

Kapry metodou trhačky, tzv. „na kolíčky“, chytáme z několika důvodů. Především všude tam, kde je hodně silný proud a máme problém udržet své montáže pěkně v klidu u dna na námi zvoleném místě. Dalším důvodem může být hodně nečistot plovoucích jak na hladině, tak pod ní, například po bouřích, velkých lijácích a podobně. Vlasec vedený vzduchem nad vodou totiž není strhávaný proudem a nepořádek unášený vodou se na něj nemá jak zachytit.

Swinger nahrazený kolíčkem na prádlo a gumou

Nahradit rozbitý swinger kolíčkem na prádlo a gumou napadlo mého kamaráda poměrně nedávno. V nouzi si prostě rybář musí umět poradit. Ovšem všechny nás šokovalo, že celý systém pak fungoval lépe, jako s klasickým swingerem.

Velké sousto z kukuřice pro větší kapry

Velké sousto vyselektuje drobnější ryby a tak záběr přijde jen od většího kusu. To docílíme použitím více kukuřic najednou napíchnutých na přívěs háčku s očkem uvázaného pomocí bezuzlového vázání …

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím