Rybářský rozcestník

48 hodinová výprava

14.7.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Dudi Bait48 hodinová výprava za rybami s parťákom Jaroslav Kudela na Vindšachtu, ktorá je v režime CH a P. Už sme si v tomto roku zvykli, že keď sa my dvaja vyberieme na spoločnú rybačku, vždy sa niečo pokazí…😀 a to počasie. Ani teraz nesklamalo a schytali sme poriadnu búrku a Jaro si užil zdolávačku parádneho kapríka za asistencie bleskov a hromov. Riadne sa na to aj ochladilo, rozfúkal sa nepríjemný vietor a o pár hodín sa začalo počasie zlepšovať, no proste poriadny miešung.:-D Dobroty z dielne Dudi Bait Sk-cz nám však aj teraz dopriali nádherné súboje s kapríkmi….😀 Jarovi fungovala jeho telepatická gulička forest squid, namáčaná vo verzale a obalená v betaine. Ja som sa doma trochu pohral a vyrobil som si zo zmesi mister red vlastnú kombináciu. Do tejto zmesi som pridal ešte liquid mister dudi, CSL, robin oil a black pepper oil. Na kŕmenie sme použili mix peliet zaliatych vareným partiklom a zahustené pomocou method mixu a samozrejme guličky. Kapríkom od 5 do 15,8kg asi chutilo….

Jozef Murár

 

Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait
Dudi Bait

Príspevok 48 hodinová výprava zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.