Rybářský rozcestník

4 dni na rieke

25.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

4 dni na rieke 054 dni na rieke

V stredu večer som sa rozhodol , že pôjdem na 4 dňovú výpravu na rieku . Prichystal som si potrebné veci a vo štvrtok som vyrazil . Po príchode k vode bolo miesto na ,ktorom som chcel loviť obsadené miestnymi rybármi z dediny , povedali ,že budú do večera . Počkal som dovtedy a medzitým som si spravil montáže s háčikov SASAME BOIL ST 4 . 4 dni na rieke 01A s predošlej rybačky som mal na navijakoch namotaný ešte šokový vlasec 0.60 mm , ktorý vydržal aj pri prekážkach a ostrých hranách. Po tom čo domáci rybári odišli ,som rozbalil bivak s parťákom ,rýchlo sme poukladali veci do bivaku a začalo pršať až do 4:00 . Zazvonil budík našiel som si miesto na lov pomocu člna zakrmil som boiliesom Jet Fish CLASSIC Jahoda /Brusinka a do toho som zamiešal boilies zo zmesí Jet Fish a zakrmil som 3 kg k lovnému miestu .

4 dni na rieke  03
4 dni na rieke 10
4 dni na rieke 09

V ten deň sa mi ryby ukazovali pri bojke ,ale nedosiahol som žiadny záber a tak isto aj v sobotu som bol bez záberu ,no ešte pred polnocou sa ozval môj hlásič od NASHA :) a zasekol som a nastal 15 minútový súboj z člna , ryba ma poriadne potrápila ,aj ked nebola až taká veľká ,ako som si predstavoval no zato ma potešila a bola veľmi cenná kedže som bol bez záberu skoro 2 dni , kapor bojoval a snažil sa oslobodiť od mojej montáže a zašiel mi najprv do koryta a potom pod potopený konár ,ktorý sa nachádzal pri diaľničnom moste ,ale nakoniec sa mi ho na 3 krát podarilo podobrať a s radosťou som prišiel na breh porobil pár fotiek a pustil som ho naspäť , kapor sa evidentne krmil na mojom mieste ,pretože striekal s neho boilies s ,ktorým som krmil .

4 dni na rieke 08
4 dni na rieke 07
4 dni na rieke 06
4 dni na rieke 04
4 dni na rieke 02

V nedeľu na obed som mal daľší záber no kapor sa mi vypol . Spokojne som pobalil a s dobrým pocitom som odchádzal domov . Nieje to vždy len o veľkých rybách ,ale o tom , ako si treba vážiť každú jednu rybu .

Viktor Valentovič

Príspevok 4 dni na rieke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím