Rybářský rozcestník

20 letních tipů

29.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

 

Letní žár velmi často vyžene kapry do vrchních partií vodního sloupce nebo až k hladině. Tam tráví dlouhé hodiny a s kuličkami boilie na dně zůstáváme často bez jediného záběru. Pokud se s touto situací setkáme, přichází řada na Zig Rig. Tato montáž umožňující prezentaci nástrahy ve vodním sloupci nebo až u hladiny někdy přináší nečekané výsledky. Prostě zaútočíme na kapry tam, kde v horkém létě tráví nejvíce času.

 

20 tipů k tomu, abychom byli úspěšní i za horkých letních dnů, naleznete v červencovém Českém rybáři. Na stáncích od 1. 7. 2016!

Text / Team Korda

Foto / Team Korda

 

Překlad / Ivan Finta

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím