Rybářský rozcestník

Pozvánka na závod MO Příbram

ČRS, z. s., MO Příbram pořádá rybářský závod „O pohár předsedy MO Příbram“, který se kona 29. 4. 2023 Vysokopeckém rybníce (Pecovák)….

Datum 29. 4. 2023
Časový harmonogram:

  • 6:00 prezentace
  • 7:00 – 10:30 první kolo
  • 10:30 – 11:30 přestávka
  • 11:30 – 15:00 druhé kolo

Startovné: 400 Kč.

Kapacita závodu je omezena na 50 závodníků. Nutná přihláška na tel. čísle 722 288 648 nebo email: [email protected].
POZOR: rezervace je plně platná až po zaplacení startovného na účet č.234251507/0300 do poznámky uvést jméno závodníka, nebo v kanceláři MO Příbram.

Boduje pouze kapr, amur, lín – 1 cm = 1 bod.
Lov povolen na jeden prut s max. dvěma návazci.
Krmení povoleno 10 min. před zahájením každého poločasu.
Losuje se pouze jedno místo, a to se nemění.

více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-zavodu-20230321-090802.pdf

Nejčtenější články

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.