Rybářský rozcestník

Od pondělí mohou rybáři lovit na území celého okresu, kde bydlí

I když se situace s covid-19 moc nelepší, přesto vláda rozhodla, že od pondělí budou moci lidé sportovat a vyrážet i do přírody v celém svém domovském okresu. Díky tomu i my rybáři můžeme po nedělí vyrazit na revíry mimo svoji obec.

I já patřil mezi rybáře, kteří na území své obce nemají žádný revír, kde bych mohl, v minulých dnech, chytat. Od pondělí ale mohu opět vyrazit na revíry v celém okresu, kde bydlím a to je skvělá zpráva. Samozřejmě to platí pro všechny rybáře napříč republikou. Od pondělí totiž vláda zmírnila pravidla pohybu osob v době protiepidemických opatření při volnočasových aktivitách.

Tak doufejme, že co nejdříve padne i tento limit a brzy budou moci, nejen rybáři, vyrážet na výlety napříč celou naší republikou.

Text: Jiří Langer, foto: Pixabay

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!