Rybářský rozcestník

ZeliFishing.cz

Internetový obchod s rybářskými potřebami. Registrovaní zákazníci získají trvalou slevu 3% na veškeré zboží a taky za každý nákup sbírá body, které může uplatnit v dalším nákupu. Se zákazníky se snažíme komunikovat k maximální spokojenosti. Když něco nenajdete v našem e-shopu, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme požadované zboží sehnat.

ZeliFishing

Adresa

Dlouhá 115

Hrabětice

671 68

Kontakt

Milan Zelinka

776 572 518

info@zelifishing.cz

http://www.zelifishing.cz

Ceny dopravy od 60 Kč. Většina zboží je na objednání.

Nejčtenější články

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím