Rybářský rozcestník

Kurz VMP – Řidičák na loď snadno a rychle

Připravili jsme pro vás strukturovanou sérii videozáznamů špičkových českých odborníků, které uchazeči o kapitánský průkaz umožňují důkladnou přípravu na úspěšné složení písemné části předepsané zkoušky. Nedílnou součástí našeho videokurzu je diskuzní fórum na Facebooku, jež vám umožňuje navázat komunikaci s těmi nejlepšími ze svého oboru.

Kurz VMP - Řidičák na loď snadno a rychle

Adresa

KurzVMP, Zličínská 21

Praha 6

161 00

Kontakt

Kpt. Pavel Kocfelda

+420 602 210 624

info@kurzvmp.cz

www.kurzvmp.cz

Moderní učební metoda

Videokurz je osvědčená moderní metoda samostudia, která skýtá ve srovnání s klasickými kurzy řadu významných předností:

Zcela podle svého uvážení můžete volit místo, čas a tempo svého studia: Každý jednotlivec má své vlastní osobní tempo zpracování informací, odlišný denní cyklus a jinou strukturu osobních a pracovních povinností. Hromadně pořádané kurzy nemohou tyto okolnosti zohlednit. Samostudium je tak jedinou jasnou volbou intenzívního osvojování poznatků předepsaných tematických okruhů.

Můžete si opakovaně přehrávat konkrétní pasáže. Naše videopřednášky nejsou pouhým odříkáváním textů, ale naopak živým slovem špičkových odborníků, kteří dokáží s vědomím nejširšího kontextu probírat veškerá relevantní témata. Dokáží zaujmout nejen svými odbornými znalostmi, ale i vyzrálou metodou zkušených pedagogů a v neposlední řadě rovněž svým osobním nábojem, z něhož hovoří jejich dlouholetý profesionální úspěch.


Nízké náklady

Cena této moderní teoretické přípravy je pouhým zlomkem nákladů spojených s absolvováním běžného návštěvového kurzu VMP.

Náš „Kurz VMP“ Vám umožní se po dobu tří měsíců vlastním tempem soustavně připravovat na teoretickou část kapitánské zkoušky sledováním kurzů a diskutováním širšího okruhu souvisejících témat s vyhlášenými odborníky na našich stránkách na Facebooku.


Maximální odbornost

Internet je zaplaven vysokým počtem nabídek kapitánských kurzů, jejichž kvalita nemusí být vždy na očekávané úrovni. Začátečník musí mít skutečně štěstí, aby zvolil tu správnou nabídku. Proto jsme pro vás ve spolupráci s všeobecně uznávanými profesionály připravili studijní materiál, který velmi srozumitelně probírá kompletní spektrum témat teoretické části.

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Chytáme na boilies – úplné začátky – návazce a montáže

Chytání na různě velké a barevné kuličky již není ani u nás v Česku žádnou novinkou. Touto asi nejúspěšnější metodou pro lov kaprovitých ryb, cíleně pak hlavně velkých kaprů, propadlo mnoho českých rybářů. A není divu! Nejen, že se často na nastražené boilie nechá přemluvit velký kapr, ale například i amur a další karprovité ryby. Nabídnutým boilie pak někdy nepohrdne ani sumec. V tomto článku pro rybářské elévy, nebo pro ty, co to chtějí teprve s boilies kuličkami poprvé zkusit, si povíme a ukážeme, jak navázat montáže a nabídnout boilies rybám.

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná předemvším v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím