Rybářský rozcestník

Kurz VMP – Řidičák na loď snadno a rychle

Připravili jsme pro vás strukturovanou sérii videozáznamů špičkových českých odborníků, které uchazeči o kapitánský průkaz umožňují důkladnou přípravu na úspěšné složení písemné části předepsané zkoušky. Nedílnou součástí našeho videokurzu je diskuzní fórum na Facebooku, jež vám umožňuje navázat komunikaci s těmi nejlepšími ze svého oboru.

Kurz VMP - Řidičák na loď snadno a rychle

Adresa

KurzVMP, Zličínská 21

Praha 6

161 00

Kontakt

Kpt. Pavel Kocfelda

+420 602 210 624

info@kurzvmp.cz

www.kurzvmp.cz

Moderní učební metoda

Videokurz je osvědčená moderní metoda samostudia, která skýtá ve srovnání s klasickými kurzy řadu významných předností:

Zcela podle svého uvážení můžete volit místo, čas a tempo svého studia: Každý jednotlivec má své vlastní osobní tempo zpracování informací, odlišný denní cyklus a jinou strukturu osobních a pracovních povinností. Hromadně pořádané kurzy nemohou tyto okolnosti zohlednit. Samostudium je tak jedinou jasnou volbou intenzívního osvojování poznatků předepsaných tematických okruhů.

Můžete si opakovaně přehrávat konkrétní pasáže. Naše videopřednášky nejsou pouhým odříkáváním textů, ale naopak živým slovem špičkových odborníků, kteří dokáží s vědomím nejširšího kontextu probírat veškerá relevantní témata. Dokáží zaujmout nejen svými odbornými znalostmi, ale i vyzrálou metodou zkušených pedagogů a v neposlední řadě rovněž svým osobním nábojem, z něhož hovoří jejich dlouholetý profesionální úspěch.


Nízké náklady

Cena této moderní teoretické přípravy je pouhým zlomkem nákladů spojených s absolvováním běžného návštěvového kurzu VMP.

Náš „Kurz VMP“ Vám umožní se po dobu tří měsíců vlastním tempem soustavně připravovat na teoretickou část kapitánské zkoušky sledováním kurzů a diskutováním širšího okruhu souvisejících témat s vyhlášenými odborníky na našich stránkách na Facebooku.


Maximální odbornost

Internet je zaplaven vysokým počtem nabídek kapitánských kurzů, jejichž kvalita nemusí být vždy na očekávané úrovni. Začátečník musí mít skutečně štěstí, aby zvolil tu správnou nabídku. Proto jsme pro vás ve spolupráci s všeobecně uznávanými profesionály připravili studijní materiál, který velmi srozumitelně probírá kompletní spektrum témat teoretické části.

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím