Rybářský rozcestník

Kurz VMP – Řidičák na loď snadno a rychle

Připravili jsme pro vás strukturovanou sérii videozáznamů špičkových českých odborníků, které uchazeči o kapitánský průkaz umožňují důkladnou přípravu na úspěšné složení písemné části předepsané zkoušky. Nedílnou součástí našeho videokurzu je diskuzní fórum na Facebooku, jež vám umožňuje navázat komunikaci s těmi nejlepšími ze svého oboru.

Kurz VMP - Řidičák na loď snadno a rychle

Adresa

KurzVMP, Zličínská 21

Praha 6

161 00

Kontakt

Kpt. Pavel Kocfelda

+420 602 210 624

info@kurzvmp.cz

www.kurzvmp.cz

Moderní učební metoda

Videokurz je osvědčená moderní metoda samostudia, která skýtá ve srovnání s klasickými kurzy řadu významných předností:

Zcela podle svého uvážení můžete volit místo, čas a tempo svého studia: Každý jednotlivec má své vlastní osobní tempo zpracování informací, odlišný denní cyklus a jinou strukturu osobních a pracovních povinností. Hromadně pořádané kurzy nemohou tyto okolnosti zohlednit. Samostudium je tak jedinou jasnou volbou intenzívního osvojování poznatků předepsaných tematických okruhů.

Můžete si opakovaně přehrávat konkrétní pasáže. Naše videopřednášky nejsou pouhým odříkáváním textů, ale naopak živým slovem špičkových odborníků, kteří dokáží s vědomím nejširšího kontextu probírat veškerá relevantní témata. Dokáží zaujmout nejen svými odbornými znalostmi, ale i vyzrálou metodou zkušených pedagogů a v neposlední řadě rovněž svým osobním nábojem, z něhož hovoří jejich dlouholetý profesionální úspěch.


Nízké náklady

Cena této moderní teoretické přípravy je pouhým zlomkem nákladů spojených s absolvováním běžného návštěvového kurzu VMP.

Náš „Kurz VMP“ Vám umožní se po dobu tří měsíců vlastním tempem soustavně připravovat na teoretickou část kapitánské zkoušky sledováním kurzů a diskutováním širšího okruhu souvisejících témat s vyhlášenými odborníky na našich stránkách na Facebooku.


Maximální odbornost

Internet je zaplaven vysokým počtem nabídek kapitánských kurzů, jejichž kvalita nemusí být vždy na očekávané úrovni. Začátečník musí mít skutečně štěstí, aby zvolil tu správnou nabídku. Proto jsme pro vás ve spolupráci s všeobecně uznávanými profesionály připravili studijní materiál, který velmi srozumitelně probírá kompletní spektrum témat teoretické části.

Nejčtenější články

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….