Rybářský rozcestník

Kurz VMP – Řidičák na loď snadno a rychle

Připravili jsme pro vás strukturovanou sérii videozáznamů špičkových českých odborníků, které uchazeči o kapitánský průkaz umožňují důkladnou přípravu na úspěšné složení písemné části předepsané zkoušky. Nedílnou součástí našeho videokurzu je diskuzní fórum na Facebooku, jež vám umožňuje navázat komunikaci s těmi nejlepšími ze svého oboru.

Kurz VMP - Řidičák na loď snadno a rychle

Adresa

KurzVMP, Zličínská 21

Praha 6

161 00

Kontakt

Kpt. Pavel Kocfelda

+420 602 210 624

info@kurzvmp.cz

www.kurzvmp.cz

Moderní učební metoda

Videokurz je osvědčená moderní metoda samostudia, která skýtá ve srovnání s klasickými kurzy řadu významných předností:

Zcela podle svého uvážení můžete volit místo, čas a tempo svého studia: Každý jednotlivec má své vlastní osobní tempo zpracování informací, odlišný denní cyklus a jinou strukturu osobních a pracovních povinností. Hromadně pořádané kurzy nemohou tyto okolnosti zohlednit. Samostudium je tak jedinou jasnou volbou intenzívního osvojování poznatků předepsaných tematických okruhů.

Můžete si opakovaně přehrávat konkrétní pasáže. Naše videopřednášky nejsou pouhým odříkáváním textů, ale naopak živým slovem špičkových odborníků, kteří dokáží s vědomím nejširšího kontextu probírat veškerá relevantní témata. Dokáží zaujmout nejen svými odbornými znalostmi, ale i vyzrálou metodou zkušených pedagogů a v neposlední řadě rovněž svým osobním nábojem, z něhož hovoří jejich dlouholetý profesionální úspěch.


Nízké náklady

Cena této moderní teoretické přípravy je pouhým zlomkem nákladů spojených s absolvováním běžného návštěvového kurzu VMP.

Náš „Kurz VMP“ Vám umožní se po dobu tří měsíců vlastním tempem soustavně připravovat na teoretickou část kapitánské zkoušky sledováním kurzů a diskutováním širšího okruhu souvisejících témat s vyhlášenými odborníky na našich stránkách na Facebooku.


Maximální odbornost

Internet je zaplaven vysokým počtem nabídek kapitánských kurzů, jejichž kvalita nemusí být vždy na očekávané úrovni. Začátečník musí mít skutečně štěstí, aby zvolil tu správnou nabídku. Proto jsme pro vás ve spolupráci s všeobecně uznávanými profesionály připravili studijní materiál, který velmi srozumitelně probírá kompletní spektrum témat teoretické části.

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Lov dravců na mrtvou rybku

Ne vždy máme po ruce živé nástražní rybky. Stejně, například štiky, dají často přednost ve sloupci houpajícímu se mrtvému tělu ryby i když o kousek dále se plácá živá nástraha. Stalo se mě to již několikrát, když jsem na jeden prut chytal na živou rybku, na druhém se mě vznášela mrtvá nástraha a paní štika se dala přemluvit právě na tuto „mrtvolku“. Také nahazování s mrtvou rybkou je bez problémů, zatímco živou nástrahu by jsme, díky tvrdému dopadu na hladinu, zbytečně trápili.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím