Rybářský rozcestník

Carp Concept

Rybářské potřeby Carp Concept s kamennou prodejnou ve Strachotíně jen kousek od Pálavy a dolní nádrže Dyje 5. Rybáři u nás najdou vše, co budou potřebovat. Nabízíme široký sortiment rybářského vybavení na kaprařinu, plavanou, feeder, přívlač a sumce včetně člunů a echolotů. Naší specialitou jsou pak značky Sportex a Geoff Anderson, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít.

Adresa

Družstevní č. ev. 99

Kontakt

Martin Gutman

777 664 564

carpconcept@seznam.cz

http://www.carpconcept.cz

Nabízíme zboží od výrobců Delphin (Moss), Black Cat, Savage gear, Rapala, Shimano, Sportex, Geoff Anderson, Anaconda, Munch Baits, Browning, Relax, Jaxon a mnoho dalších. Takže si u nás vybere opravdu každý.

Ostatní:

Dáváme si opravdu záležet na přístupu k zákazníkovi, a považujeme to za naši hlavní přednost. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. Buď na facebooku, emailu nebo zavolat na telefon. Budeme se těšit!

Nejčtenější články

Dipovací kleště, jejich použití

Moderní doba přináší na rybářský trh stále více různých nových produktů. Také v kategorii „rybářská bižuterie“ se stále objevují nové a nové pomůcky pro nás rybáře. Například dipovací kleště. Víte jak vypadají a k čemu slouží?

FOR FISHING 2021

12. rybářský veletrh se letos koná v podzimních dnech a to od 21.10 do 24.10. 2021. Jde o největší rybářský veletrh v ČR. Co tam najdete v heslech: Prezentace nových trendů, představení novinek pro rok 2021, prezentace jednotlivých rybolovných technik, vytvoření rybářského prostředí pro všechny, co propadli krásám rybolovu, vytvoření obchodního prostředí pro vystavovatele v ekonomicky nejsilnějším regionu ČR, doprovodný program, přednášky, soutěže, propagace péče o životní prostředí a čistotu vod…

Novomlýnská nádrž vydala dosud největšího kapra v historii Evropského šampionátu v lovu kaprů!

Na Novomlýnské nádrži se pořádá již pátý ročník Evropského šampionátu v lovu kaprů „Stairs2Hell“. Jejím pořadatelem je společnost European Carp Fishing Association, která se organizací závodů zabývá již řadu let, ve spolupráci s Moravským rybářským svazem a Povodím Moravy. V čele této společnosti stojí manažerka projektu Tereza Asterová, na závodech dále spolupracují ambasador projektu, známý rybář Jakub Vágner a zkušení organizátoři, rybáři a ředitelé závodů, Petr Šurek a Vít Černý. Tento závod má tradici již od roku 2017 a letos se ho účastní 100 tříčlenných týmů z celé Evropy. Vítěz získá 500 000 Kč a věcné ceny v hodnotě přes 200 000 Kč. Jednou z hlavních myšlenek závodu je podpora mladých rybářů při jejich cestě k úžasnému koníčku, proto pořadatel poskytuje dar rybářského vybavení v hodnotě 200 000 Kč na chod dětských rybářských kroužků v rámci Moravského rybářského svazu. Tímto je tento závod naprosto unikátní v rámci celosvětového měřítka.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím