Rybářský rozcestník

Carp Concept

Rybářské potřeby Carp Concept s kamennou prodejnou ve Strachotíně jen kousek od Pálavy a dolní nádrže Dyje 5. Rybáři u nás najdou vše, co budou potřebovat. Nabízíme široký sortiment rybářského vybavení na kaprařinu, plavanou, feeder, přívlač a sumce včetně člunů a echolotů. Naší specialitou jsou pak značky Sportex a Geoff Anderson, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu najít.

Adresa

Družstevní č. ev. 99

Kontakt

Martin Gutman

777 664 564

carpconcept@seznam.cz

http://www.carpconcept.cz

Nabízíme zboží od výrobců Delphin (Moss), Black Cat, Savage gear, Rapala, Shimano, Sportex, Geoff Anderson, Anaconda, Munch Baits, Browning, Relax, Jaxon a mnoho dalších. Takže si u nás vybere opravdu každý.

Ostatní:

Dáváme si opravdu záležet na přístupu k zákazníkovi, a považujeme to za naši hlavní přednost. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. Buď na facebooku, emailu nebo zavolat na telefon. Budeme se těšit!

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?