Rybářský rozcestník

LRU Feeder-1.kolo divize ZpčÚS 2018 – závod družstev

Odbor LRU Feeder si Vás dovoluje pozvat na 1. kolo Divize ZpčÚS 2018 – závod družstev a Krajský pohár ZÚS v jednotlivcích….

Termín závodů: 17. 6. 2018

Místo závodu : revír 431042 Radbuza 1A , pravý břeh v Plzni „Pod papírnou“ . Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, podoustev, cejn, cejnek, bolen, kapr, ouklej, okoun, sumec velký, pstruh duhový atd.) Hloubka 2,5 – 4 m, šířka toku 35-45 m

Pořadatel závodu: Odbor LRU Feeder
Ředitel závodu: Václav Bárta
Garant závodu: Miroslav Horálek
Hlavní rozhodčí:
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu. Dohled: RS Plzeň

Popis závodů:

1. kolo divize ZpčÚS- závod tříčlenných družstev s příslušností k MO ČRS Západočeského územního svazu

1.kolo KP ZpčÚS- závod jednotlivců s příslušností k MO ČRS Západočeského územního svazu

Přihlášení do závodu:

Přihlásit se můžete:

Divize  emailem [email protected] a to nejpozději do 20.5.2018  startovné 900 Kč zašlete na účet pořadatele u FIO banka č. ú.: 2500340318/2010 nejpozději do 20. 5. 2018

KP ZÚS Startovné: 300,- Kč, za každého jednotlivce splatné v den pořádání závodu. Přihlásit se můžete emailem [email protected] a to nejpozději do 15. 6. 2017, nebo v den pořádání závodu osobně na místě srazu.

Vybrané startovné bude použito na nákup pohárů pro vítěze.

Losování:
Losování proběhne v čase, podle časového harmonogramu tak, aby bylo zajištěno pravidlo, že každý ze členů jednoho družstva divize musí sedět v jiném sektoru.
Divize je hodnocena samostatně, jedná se o bodovaný závod pro účastníky.

Losování KP proběhne ihned po losování divize. KP je hodnocen samostatně – nebodovaný závod.

Více zde: LRU Feeder- 1. kolo divize ZpčÚS 2018 – závod družstev a Krajský pohár ZÚS

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….