Rybářský rozcestník

LRU Feeder-1.kolo divize ZpčÚS 2018 – závod družstev

Odbor LRU Feeder si Vás dovoluje pozvat na 1. kolo Divize ZpčÚS 2018 – závod družstev a Krajský pohár ZÚS v jednotlivcích….

Termín závodů: 17. 6. 2018

Místo závodu : revír 431042 Radbuza 1A , pravý břeh v Plzni „Pod papírnou“ . Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, podoustev, cejn, cejnek, bolen, kapr, ouklej, okoun, sumec velký, pstruh duhový atd.) Hloubka 2,5 – 4 m, šířka toku 35-45 m

Pořadatel závodu: Odbor LRU Feeder
Ředitel závodu: Václav Bárta
Garant závodu: Miroslav Horálek
Hlavní rozhodčí:
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu. Dohled: RS Plzeň

Popis závodů:

1. kolo divize ZpčÚS- závod tříčlenných družstev s příslušností k MO ČRS Západočeského územního svazu

1.kolo KP ZpčÚS- závod jednotlivců s příslušností k MO ČRS Západočeského územního svazu

Přihlášení do závodu:

Přihlásit se můžete:

Divize  emailem m.horalek@seznam.cz a to nejpozději do 20.5.2018  startovné 900 Kč zašlete na účet pořadatele u FIO banka č. ú.: 2500340318/2010 nejpozději do 20. 5. 2018

KP ZÚS Startovné: 300,- Kč, za každého jednotlivce splatné v den pořádání závodu. Přihlásit se můžete emailem m.horalek@seznam.cz a to nejpozději do 15. 6. 2017, nebo v den pořádání závodu osobně na místě srazu.

Vybrané startovné bude použito na nákup pohárů pro vítěze.

Losování:
Losování proběhne v čase, podle časového harmonogramu tak, aby bylo zajištěno pravidlo, že každý ze členů jednoho družstva divize musí sedět v jiném sektoru.
Divize je hodnocena samostatně, jedná se o bodovaný závod pro účastníky.

Losování KP proběhne ihned po losování divize. KP je hodnocen samostatně – nebodovaný závod.

Více zde: LRU Feeder- 1. kolo divize ZpčÚS 2018 – závod družstev a Krajský pohár ZÚS

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.